Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik éri meg a legjobban...

Melyik éri meg a legjobban ezek közül?

Figyelt kérdés

Autót vásárolnék, és szóba jött pár lehetőség:

Golf V 1.6 benzin:

Focus II 1.6 benzin, illetve 1.6 benzin Ti-Vtc

Mazda 3 1.6 benzin


25 éves vagyok, ezek közül szeretném valamelyiket, 1,5 millió forintig.

Úgy tudom a focus jobban megy mint a másik kettő, de golf komfortosabb, míg a mazda műszakilag jobban ottvan, bár rohad.

Félek a mazda rohadásától, ezért inkább a másik kettő felé hajlok picit.

Szerintetek melyik éri meg?

És mennyire jók ezek a motorok, főleg egymáshoz képest. Sokkal dinamikusabb a ford 1.6-os benzinmotorja mint a golfé?

Segítsetek kérlek



2018. febr. 15. 12:46
 1/10 crudy ***** válasza:
A rozsdanak nem kell egy kizaro oknak lennie. Jogosan felnek az emberek a japan autok rohadasatol de ezt nem ugy kell elkepzelni h ket ev utan porra rohadt. Figyelni kell h valahol megjelenik e es elebe menni illetve surun alvazvedozni. Nem ugy ahogy az emberek szoktak, soha. A ford 1.6 ok is jol megvannak csinalva. Golfot nem szeretem, sose szerettem. Objektiven nem tudok rola irni.
2018. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudok mit kezdeni a "melyiket éri meg" kérdésekkel, pedig szinte minden nap felteszi itt valaki.

A három említett autó közöl bármelyik lehet jó választás, állapottól függően, de mindegyokre kell költeni, és folyamatosan csökken a piaci értéke - "melyiket éri meg a legjobban".

Ahogy már pl a Mazdáról írták, a rohadást meg lehet előzni, de az pénzbe kerül, de ha nem törődöm a gazda, rohanhat a Golf, és a Focus is.

2018. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jogos igen, ezért kérdem a szubjektív véleményeket. De akkor aszerint döntök, amilyenből a legjobbat találom.
2018. febr. 15. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
A Focust vedd, Focusból fiatalabbat és talán jobban felszereltebbet is kapsz ugyanannyi pénzért, mint a Golfból. És nagyon jó autó amúgy is. Ennyi pénzért 8-9 éves Focust kapsz, ami még nem szabad rozsdázzon. A Mazdát mellőzném.
2018. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 crudy ***** válasza:
50%
Penzben tenyleg a ford a legkedvezobb.
2018. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
focus II (nekem is ilyen van, 1.6 benzines)
2018. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mazda 3 rohadásra hajlamos.

Golf vagy Focus kb mindegy. Amelyikből találsz egy jó állapotút, ahogy előttem is tették, egyéni szimpátia alapján ajánlanak a kettő közül, nem pedig objektíven.

Én VW-es vagyok, szóval szerintem Golf V

2018. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Golf vagy Ford, de igazából amelyikből jobbat találsz. Illetve ha érdekel utólag sok extra illetve fejlesztési lehetőség akkor a golfnál sokkal nagyobb ennek a tárháza és sokkal több minden van hozzá mint a fordhoz.
2018. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mazda 3-at azért ennyiért már szépen lehet találni, jó eséllyel olyat, ami le volt alváz + üregvédőzve korábban, ha ez megtörtént, jó kis autó lehet.


Nekem az előző autóm Golf V 1.6 volt, ezekből a sima szivót érdemes, elég megbizható, jó felszereltség, jó vezetni, de figyelni kell itt is a rozsdára, a küszöbök alul nekem is elkezdtek hólyagosodni (thx csillaggarázs :() de láttam már olyat is amit már javában megkezdett a sárvédőiveknél is... az enyém kevesebbért kelt el, 1.5 millióig bőven találsz megvigyázottat ebből is.


Ja és bármelyikről legyen szó, márkafanatik csoportokban érdemes lesz keresgélni, a jobbak meg se látják a hahu-t :)

2018. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. febr. 16. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!