Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada vesta? Megéri?

Lada vesta? Megéri?

Figyelt kérdés

Olcsó autót kerestem elfogadható teljesítménnyel.


Viszont a fogyasztás egy szempont lenne.


Akkor inkább atkinson japán használtan?


2018. febr. 16. 16:37
1 2
 1/13 A jó édes ***** válasza:
A kombi szeirntem meg. Viszont autópályára nem való és a töréstesztje is siralmasan rossz - ezekkel nem árt tisztában lenni.
2018. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha már olcsó autót keresel, akkor inkább Dacia Logan.

Bár kétségkívül a Vesta sokkal jobb néz ki.


Viszont olcsó autónál nem lesz elfogadható teljesítmény, ugyanis ezeket gazdaságos használatra tervezték olyanoknak, akiknek nincs pénze Volkswagenre, Renaultra,Toyotára.


Ha több teljesítmény kell, akkor az olcsó márkákat elkell felejtened.

2018. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, elég nagy buktának tűnik nekem ez a nagy Lada visszatérés.
2018. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A lada vesta= technikai hulladék! Nagyon megkérik az árát.

Borzasztó törésztesztje,9-12 literes átlag fogyasztás.

Még az elektromos ablakokat sem tudták beleraki. Ha jol tudom olyan is van csak az már a fullos kivitelhez tartozik. 2-4 millió között mozognak.

Akkor már inkább egy elsőgenerációs volvo s60.

A törészteszten a volvo mindigis 5csilagos volt.

A fogyasztásuk nem egy leányálom! De 10 liter alatt elmegy. Ha nem viszket a talpad!

Tágas beltér,tengernyi helykínálat.

Csak ajánlani tudom.

2018. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4! Volvóban beszarik valami ott akkor gatyád rámegy
2018. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olvastam a Totalcaros új Vesta vs. használt Octavia ugyanabban az árban tesztet, majd vettem egy négyéves Octaviát az új fapados Vesta áráért. Nem kérdés, hogy jó választás volt.
2018. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

"#4! Volvóban beszarik valami ott akkor gatyád rámegy"


De cserébe nyújt valamit. A Volvo alkatrészárai egyáltalán nem drágák, van sok megoldásuk ami meglepően olcsó.

Ha veszel egy 3 millás S60-at az 1 millát félreteszed fenntartásra még akkor is jobban jársz, mint egy 4 millás Vestával :D

2018. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy zsír új Lada Vesta silányabb, mint egy széthajtott, nem megvigyázott Volvo S60 500 ezer km-el. A Vesta már újonnan is olyan, hogy csomó dolog nem működik benne, hullik szét, stb.
2018. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én néztem a Totalcar tesztjét és ott siralmasan leszerepelt ,egy hulladék.Az új NIVA detto,az sem a régi már.

A japánok viszont használtan is jók,ha volt gazdájuk és átlagosan alacsony áron elérhetőek.

2018. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5os vagyok. Nem azt mondtam hogy a Lada annyira jó. Én tapasztalatot mondok a Volvorol meg a Saab rol. En amit vennék : VW Audi Seat Skoda Mercedes Opel Mitsubishi Suzuki Hyundai
2018. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!