Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok olyan autót ajánlani,...

Tudnátok olyan autót ajánlani, ami a sáros, gödrös földutat is bírja, de városban is jól használható?

Figyelt kérdés
Második kocsi lenne, most van egy Ford Focus kombi, de szegénnyel már volt egy pár húzós helyzetem rossz állapotú földutakon. Szóval olyat szeretnék, ami bírja a nem túl extrém terepet, viszont esetleg munkába is tudok vele járni. Autópályán meg nagyobb távokra nem használnám, arra ott a Focus, csak kutyasétáltatás miatt járok kieső helyekre, viszont pont ezért akkora autó kéne, amibe kényelmesen befér egy kuvasz.
2018. febr. 16. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Suzuki Samurai, Jimny, esetleg Vitara.
2018. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az a baj hogy lehagytad a legfontosabbat: milyen árkategóriában gondolkodsz, és addig nem tudunk segíteni, mert a használt Lada Nivától a Merciig elég sok van amire jó a leírásod.
2018. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, max. 1,5 millió Ft.
2018. febr. 16. 17:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első ötletem nekem is a Lada Niva volt, csak az a baj, hogy ragaszkodom a szervokormányhoz, a szervos Lada meg ritka és olyan ára van, hogy annyi pénzért már inkább nem Ladát vesz az ember.
2018. febr. 16. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Duster
2018. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, annyiból nem jön ki egy Duster.

Akkor valami régebbi japó gépet néznék.

pl. Pajero Pinin, Jimny vagy ilyesmi.

2018. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%

Opel omega b

Audi allroad

Suzuki sx4 1.6!

Esetleg kia sportage

2018. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rav4, CR-V, Vitara.
2018. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!