Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6/A8 4.2 V8 Quattro-ról...

Audi A6/A8 4.2 V8 Quattro-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Régi vágyam egy V8-as Audi és most egy munkahely váltásnak köszönhetően lehetőségem nyílt venni egyet. 1.5-2 millió körül nézelődtem 2000-es évjárat körül. Mire érdemes figyelni, egy ilyen autónál? Eddig csak 4 hengeres dízeleim voltak, így elég komoly váltás lesz.
2018. febr. 17. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Mire kell figyelni? Koleszterin és zsírmentes étkezésre, dohányzás kerülésére. Így kisebb eséllyel kapsz szívrohamot, amikor benyomja a 25 litert városban.
2018. febr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kőkemény szopóroller lesz.
2018. febr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A fogyasztása nem igazán érdekel, tekintve, hogy max 10 km-t lesz városban használva egy hónapban. Szinte csak autópályán használnám és ott sem túl sokat.

Azt viszont kifejthetnéd 2. válaszoló, hogy miért lesz sz.póloller.

2018. febr. 17. 01:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz autók, egész megbízhatóak is.

Ha nem érdekel a fogyasztás, nem fogod megbánni

2018. febr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mire kell figyelni? Arra hogy ne vedd meg.

Ha az elektronika elkezd szórakozni akkor kezdődik az igazi rollerezés.

Persze ha van pénz, és nem zavar hogy évente majdnem a vételárat ráköltöd akkor hajrá.

2018. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
Az első dolog ami egy ilyen autoval kapcsolatba nekem beugrik az anyagi csőd.......amugy meg havi 10km autozasra minek kell auto,foleg ekkora?!Jo ertettem hogy ez csak a varos,azon kivul palyan mennel vele de allitasod szerint ott sem sokat!
2018. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél régit mert rámegy az összes pénzed.Kuporgass még össze egy milliót és vegyél 3.0v6 TDI a6-ot.Hidd el ha lepadlózod letépi a fejed olyat megy.
2018. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazából arra kell figyelni amire minden más autónál. Kopogás, füstölés olaj fogyasztás, olajsár stb.


Mi a véleményem? Kell majd rá költened nem keveset ez fix, többször is gondolt meg, hogy akarod-e illetve, hogy van-e megfelelő anyagi háttered arra, hogy fent tartsd.

2018. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

".amugy meg havi 10km autozasra minek kell auto,foleg ekkora?!Jo ertettem hogy ez csak a varos,azon kivul palyan mennel vele de allitasod szerint ott sem sokat!"


Lehet olyan helyről, olyan időben bejárni, hogy tömegközlekedéssel nem vagy csak nagy szívással megoldható.

Nagyon alacsony futásnál meg tökmindegy mennyi a fogyasztás.


Nemrég én is munkahelyet váltottam így a havi futásom jócskán lecsökkent. Az éven előreláthatólag lesz egy költözés is, így még kevesebbet fog futni az autóm. Ha havi 30 liter helyett 50-et tankolok az meg már teljesen mindegy, ez már hobbyautós futás. Itt már nem a fogyasztás a jelentős fenntartási tényező, hanem amit korábban is írtak: a műszaki fenntarthatóság :D

2018. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!