Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autot valasszam szerint...

Melyik autot valasszam szerintetek es miert vagy miert ne?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2018. febr. 17. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Amelyik jobb állapotban van azt válaszd.


Renault: Renault...


Alfa: Nem azért veszik, mert olcsó a fenntartása (pláne nem a benzinesnek)

2018. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kifejtened jobban a velemenyed?
2018. febr. 17. 10:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt vedd, amelyik nem volt karambolos, vagy nem rohad, rozsdafoltos..
2018. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15 éves autók, lesznek nyügjeik, illetve az alfának elég sok elektronikai gondja van, meg állítólag a benzin motorjai sem az igaziak. (nekem dízel alfám volt)
2018. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem ok nélkül annyi az ára egyiknek sem.

Alapvetően egyik sem a megbízhatóságáról híres, de pontosabb információt csak akkor kapsz az összehasonlításhoz, ha személyesen megnézted mind a kettőt.

Nem akkor derül ki, hogy mennyire drága egy autó, amikor megvásárolod, hanem akkor, amikor eladod, utólag tudod csak, mennyit kellett rá költeni.

2018. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs véleménye, csak mondja a begyakorolt szöveget. Az Alfa élvezetesebb és semmivel nem kerül többe a fenntartása, mint bármi másnak, csak oda kell figyelni és foglalkozni vele. Azt vedd, amelyik jobban tetszik és jobb állapotban van.
2018. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Az a kacsaseggű Megane mondjuk rém ronda.
2018. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi begyakorolt te szerencsétlen? A f...szom 2.4 JTD-s Alfára (156-os) nem egész másfél év alatt rá költöttem 1.5 millát és mi volt a hála? El akartunk menni nyaralni azt szét esett a kuplung és nem, nem a kínálat legaljából választottam
2018. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Ezek zombik. Bár ha nem zavar hogy a vételárat még 2x ráköltöd mire rendben lesz akkor vedd amelyiket akarod.
2018. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.Volt alfám is és megane-om is.Mind a kettő betegágy.Az alfában 120ezer km. volt.Még is minden behalt rajta.A fogyasztása is 10liter felett volt,szerintem egy ilyen pici autónak elég sok.Viszont ment és jó volt vezetni,mikor működött.Az alkatrész árak is magasak voltak.De szép autó,nem csodálkozom,hogy te is ilyet akarsz.A renault is mindig szar volt.Most egy Nissant hajtok,ezzel kevesebb a gond,bár öreg már nagyon.

Régebben autókereskedéssel foglalkoztam,megfordult alattam pár kocsi.Alfát csak autób"ziknak ajánlom.Francia kocsikkal sok a nyűg,legfőképpen elektromosan .

2018. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!