Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lett puha a fékpedál?

Miért lett puha a fékpedál?

Figyelt kérdés
Január közepén véletlenül rajta hagytam a kocsin a világítást, és csak egy héttel később vettem észre, amikor újra használtam volna. Az aksi persze lemerült, de nem volt gond, mert már régóta esedékes volt a csere. Egy hete sikerült bele venni egy újat, el is indul gond nélkül az autó, viszont most meg a fék nem fog rendesen. Tudok fékezni, de majdnem teljesen be kell nyomnom hozzá a féket. Valami ötlet, hogy miért ment tönkre, miközben nem is használtuk? Máskor is állt már ennyit az autó, de akkor semmi gond nem volt. Egy 19 éves hondáról van szó.

2018. febr. 18. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok köze van a 2 dolognak egymáshoz.

Levegősödhetett a fékrendszer.

2018. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vidd szerelőhöz és lekell légteleniteni.

Majd ha továbbra is levegősödik akkor meg keresni a hiba forrását és megjavitani.

2018. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor lett utoljára cserélve a fékolaj? A leírtak szerint már nagyon kéne a csere (légtelenítés is lesz akkor).
2018. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!