Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW olajszivárgás?

BMW olajszivárgás?

Figyelt kérdés
Tegnap jelentkezett ez a probléma, hogy tegnap töltöttem után a motorolajat, nagyjából 4 decit. Ma viszont újból jelzett, hogy kevés van benne. Ma is utántöltöttem, de a kupaknál lassan folyik le egy kicsi, és az gőzölög a motortérben, miután már forró a motor. Többször megnéztem és rá van zárva rendesen a kupak, ezért sem értem, hogy miért folyik az olaj. Valakinek ötlete?

2018. febr. 18. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mekkora táv lett megtéve?

Ha a betöltőnél ,akkor valószínűleg sérült ,és nem zár ,bár nehéz ,mert kb csak "fröcsög" oda rá.

Ha pár óra alatt fél liter elfogy ott más probléma van.

Milyen BMW?

2018. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
E46, 316 benzines. Azért fél liter nem fogyott el, csak a nagyrésze, hogy épp, hogy jelzett, hogy fogyóban van. De a motor borításán is látszott az olaj, kb. 3 órát autóztam összesen tegnap és ma.
2018. febr. 18. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
szűrő volt mostanában cserélve?
2018. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem
2018. febr. 18. 20:07
 5/5 A kérdező kommentje:
ma utána néztem, és nagyon kevés volt már benne az olaj, így után töltve már szinte nem is csinálja a fent említetteket.
2018. febr. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!