Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW X3 mi lehet a hiba?

BMW X3 mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Egy 2006-os x3-ról van szó, az utóbbi időben 1-1,5 literrel többet eszik ugyan olyan használat mellett.

Ezen kívül nem nagyon akar menni, lomha és nehezen gyorsul. Füstölni nem füstöl. Mi lehet a gond?



2018. febr. 21. 15:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy 2000-es 150 lóerős dízelről van szó.
2018. febr. 21. 15:32
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
57%
A gond a szokásos....bmw-re tellett de normalisan szervizelni már nem futja,helyette egy ilyen oldalon keresed a megoldast meg a távgyógyítas lehetőségét egy olyan hibára amit kb 1000dolog okozhatEgy hibakód olvasás kb 5000forint es valoszinuleg meg is lenne a gond!
2018. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves opel astra/skoda octavia tulajdonos a választ.
2018. febr. 21. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezer dolog lehet a hiba. Nem is értem miért nem a szervizbe vezet az első út? Vagy arra már nincs pénz? Gondolom frissen van behozva nímetbű.

Amúgy meg inkább egy működő Octavia mint egy hibás 12 éves X3-as :D

2018. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Természetesen németből behozott autóról van szó. Véletlenül sem én vettem újonnan. Természetesen éhezek, és nincs pénz szervizre. Köszönöm a használható válaszokat gondoltam megkérdezem mielőtt szervizbe vinném, hátha valakinek volt már hasonló gondja.

De nembaj legalább tudom, hogy hol nem érdemes tanácsot kérni.

2018. febr. 21. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok esetben ezeknek a tüneteknek az oka a dpf, lehet kuka.


Hogyan használod? Van ideje tisztulni?

2018. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Reggelente mindig melegítem 2-3 percet, nem szoktam nagyon versenyezgetni vele. Néha a pályán vagy ha úgy van kedvem akkor azért kikormolom.

Köszönöm a választ.

2018. febr. 21. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is DPF-re tippelek.

Vagy egy vákumcsö nem áll jól (korábbi szereléskor nem huzták meg, elmozdult, stb)

Dizeleket minimum 15 percig 3000 fordulat felett szokás kifujni.

2018. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet dpf is, megnézném a vizhőfokot, mert lehetséges a termosztátok hibája is a nagyobb fogyasztás.
2018. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!