Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 fedélzeti computerét...

Audi A4 fedélzeti computerét hogy lehet beállítani, hogy pl. hőmérséklet és hatótáv helyett a pillanatnyi fogyasztást mutassa?

Figyelt kérdés
2004-es b6-os Audi A4-ről lenne szó. Mit kell megnyomni vagy hogy működik ez?
2018. febr. 21. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Kormány mögött valamelyik fülecske szélén van egy gomb.
2018. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezekre gondolsz?

[link]

2018. febr. 21. 15:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem egy ismerősöm, neki a Skodában az ablaktörlőkar végén van gomb, nekem viszont az audiba nincs semmilyen gomb az ablaktörlőkar szélén, sem az indexkaron, csak a tempomatén.
2018. febr. 21. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
A jobb oldali karon szélén.A képen is látni.
2018. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nekem nincs rajta semmi a végén
2018. febr. 21. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát az nagy baj.

Pedig amit linkeltél kép azon is jól látszik hogy a jobb oldali kar végén ott van az a két kis "dudor" na az az a gomb.Kérdezd meg az eladótól akitől vetted hogy eredeti kapcsoló van e benne?

2018. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy nem eredeti
2018. febr. 21. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe mintha olvastam volna valahol olyat még régebben hogy nem mindegyiket lehet kapcsolni mert régen külön extra volt a kapcsolgatható computer.Az én régimben(2006)ugyan volt,azért írtam neked szentírásnak azt a gombot.
2018. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Az is megfodult a fejemben, hogy nem kapcsolható. Majd utánajárok ezeknek.
2018. febr. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!