Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki nagyon érti...

Van itt olyan aki nagyon érti az új sportautók működési elvét? Mitől van ilyen hangja? Mercedes cla45 amg.

Figyelt kérdés

Szóval, voltak már jó autóim (relatív jó). Bmw e46. 6 hengeres 3.000ccm-el járok jelenleg is.

Szép hangja van az autómnak, szeretem is. Sokat költök rá és nem mai darab, de imádom.

Viszont!!!!

Közel sincs olyan hangja, mint egy új mercedes a45 amg-nek, cla45amg-nek.


Ezek 381 lovas 2.000ccm-es motorok, de iszonyat jó hangjuk van!!!!

Amikor elvált az autómata váltó, akkorát durran a kipufogó, hogy leszakad a fejem.


Mégis hogyan? Milyen kipufogó rendszer van ezek alatt vagy mitől van mégis ilyen hangja???


Valaki, aki tudja, legyen szíves válaszolja meg nekem, mert szerelmes lettem ebbe a hangba!


2018. febr. 21. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Lóf**z, a sor6-os BMW motornak az egyik a legszebb a hangja a világon, csak megfelelő kipufogó kell hozzá, hogy ezt a tulajdonságát ki is emelje.

Szép hangú négyhengerest pedig még mindig nem találtak fel, mindegyik csak vinnyogó, visító szar. Ezek a modern Mercedes motorok pedig különösen csúnya hangúak.

2018. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Szép hangú négyhengerest pedig még mindig nem találtak fel, mindegyik csak vinnyogó, visító szar."

2008 előtti Subaru Impreza WRX/STI?

2018. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na megfogtál, a Subaru 4 hengeres boxermotojának tényleg szép a hangja, olyan, mint a V6-osoknak, pedig ez még turbós is.
2018. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!