Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw Audi stb, lökhárítóbók...

Bmw Audi stb, lökhárítóbók kivágható az ablakmosó nyílás?

Figyelt kérdés

Adott egy bmw vagy akár Audi, bármi stb.

Van egy első lökhárító, nincs meg rajta a xenon ablakmosó nyílása. Egy ügyes műanyagos bele tudja vágni?



#lökhárító #Bmw Audi SEAT vw műanyag #műanyagos
2018. febr. 22. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Még egy nem ügyes is beletudja vágni.
2018. febr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy meg van ezeknek a helye jelölve, csak ki kell vágni, de itt úgy értem hogy ha nincs akkor is gond nélkül megoldják?
2018. febr. 22. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:

most az a kérdés igazából, hogy ha utólag xenon-t akarsz akkor a lökhárítódat érdemes-e szétbarmolni?


Mert erre a válasz, hogy nem. Nem a kivágás a legnagyobb probléma, hanem belülről kell a tartó a lámpamosónak, azt már nehezebb lenne rátákolni. Érdemesebb venni egy bontott lámpamosós lökhárítót


Persze magában a kivágást bármelyik műanyagos meg tudja csinálni

2018. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert mosós az autóm, összetörték és az új lökhárítóba nincs benne a helye a mosónak, ezért kérdezem, a válaszokat köszönöm!
2018. febr. 22. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Sina lámpás gs astramra raktam lámpamosót. Csak a csövit kellett alakítani+2 lámpamosó. Én a lidlben kapható 20 grammos ragasztóval raktam fel. Úgy tart mint az állat. Kifúrtam persze a csőnek a helyet utána fel a ragaccsal 24 óra allás után olyan csúcssuper lett h nem lehet leszedni.
2018. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez jól működik, ha fixen kiáll a mosófej a lökhárítóból. Viszont a kérdezőnek jó eséllyel olyan a lökhárítója, hogy behúzódik a mosó a héj mögé...


Kérdező,

akkor ne tákolj, hanem vidd vissza és csináltasd meg rendesen. A biztosító a mosós lökhárítót fizeti, nem az olcsóbbat.

2018. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"az új lökhárítóba nincs benne a helye a mosónak"


nem lehet olyat venni, amiben van?

2018. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!