Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Stilo 2003 1.2 16v "low...

Üdv! Stilo 2003 1.2 16v "low oil Press" ez a hiba. Olajgomba cserélve, olaj + szűrő cserélve Motorgenerál elvileg megvolt, Mi lehet még a hiba lehetőség? Esetleg olajszivattyú? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 18:28
 1/2 crudy ***** válasza:

Öööö


Mi az h megvolt a motorgeneral? Volt vagy nem? Es miert? Alacsony olajnyomas miatt vagy mas miatt?


Alacsony olaj NYOMAS. A szivattyu egy olyan gep ami nyomast csinal. Ha nincs szivattuy, nincs nyomas. En elobb szivattyut csereltem volna mint generelra vittem volna az autot. Sot, elobb cserelek szivattyut mint gombat.


Nezd meg a szivattyut

2018. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, először ki kellett volna mérni az olajnyomást, és vagy a gombát, hogy mi a hiba, aztán csak utána generálozni. Ha rossz a szivattyú akkor kidobhatod rövid úton az "új" motort is.
2018. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!