Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehezebb egy kombi...

Mennyire nehezebb egy kombi Audi val levizsgázni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 20:17
 1/7 A kérdező kommentje:
*****mint egy kisebb autóval
2018. febr. 22. 20:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan
2018. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vizsgahelyre betolatni ua.

Max az a 1 parkolás lesz nehezebb, ha kéri egyáltalan a vb

2018. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem , köszönöm :)

Én is a parkolástol félek, meg szoktam látni ugye hogy egy kis utcában kell megfordulni úgy hogy természetesen nem patkázhat az illető. Ezt kis kocsival meg jó , de egy kombival nem is nagyon tudom elképzelni.

2018. febr. 22. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig jobb ha kombival tanulsz! Utána könnyebb lesz kisautóval megcsinálni ugyanazokat a manőveket.


Ha kisautóval tanulsz, meglesz a jogsid, és úgy alakul hogy kombid lesz akkor mit csinálsz? Bénázol?:)


Nekem egy nagy kombim van, és egy kis Volkswagen Poloval tanultam vezetni, hát ne tudd meg mennyit bénáztam utána ezzel a nagy döggel. De már megszoktam és nagyon jól megy vele minden manőver, nem szívesen ülnék vissza egy olyan kisautóba. (Na meg azért mert 2 méter magas és 120 kiló vagyok)

2018. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb teljesen mind1,hogy mekkora,ha azon tanulsz akkor azt szokod meg és vizsgára nincs gond a mérete stb miatt.
2018. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben , nagyon szépen köszönöm a válaszokat !!! :)
2018. febr. 23. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!