Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni 1,6-os turbódízel motorral, újonnan?

Figyelt kérdés
Családi autónak lenne, ki mit ajánlani?

#6 turbódízel
2018. febr. 22. 20:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg Opel 160 lóerős verziója és a Citroen Berlingo/Peugeot Partner ami piszkálja a csőrömet. Utóbbi esetben a Fiat Doblo Panorama is szóbakerült, mert egy törött tükör fele annyi, mint sok másik autónál. Ha esetleg valaki a fenntartásáról - olajcsere ára, fékpofák, kopó alkatrészek - is tudna valamit írni, hálás lennék.
2018. márc. 26. 17:11
 12/15 anonim ***** válasza:
Renault grand scenic/espace 1.6dci 160le biturbo nagyon jó választás lenne
2018. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A Renault említett tipusai is nagyon jók, és nagyon szépek, de a 160 lovas duplaturbós dízel csak duplakuplungos automatával rendelhető. Én viszont nem szeretem az automatát, az a kis csuklómozdulat nekem hiányozna.
2018. márc. 29. 15:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Pedig szokd meg mert 15év múlva kb. csak az lesz majd.
2018. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Régebben én is idegenkedtem az automata váltóktól. Nem is volt soha automatám.

De most pont a 160Le-s Opelnél sajnáltam, hogy kizárólag manuális váltóval lehetett kapni. Különben tuti automatát veszek. Videókat, cikkeket, kezelési útmutatót olvastam róla, szerintem nekem tetszene. Lehet "manuális" módban is használni, amikor a kart előre-hárta pöckölgetve lehet fel, vagy visszaváltani. Az automata sokkal gyorsabban vált, mint ha manuálisan tennéd. Pl ha kell, egy piros lámpánál sokkal jobban ki lehet vele lőni, mert nem esik vissza annyira a fordulat váltás közben.

2018. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!