Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak BMW?

Első autónak BMW?

Figyelt kérdés
Első autónak érdemes BMW-t választani? Persze nem a legdrágább és legmenőbb kategóriából.

2018. febr. 24. 07:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Ez a kérdés így önmagában kevés. a 116i-tól kezdve az M5-ön át minden van a BMW-nél, milyet szeretnél?


Első autónak én semmiképp se ajánlanék valami túl erőset ha már hátsó kerekest akarsz. A kisebb motorokkal szereltekért meg szerintem nem éri meg kifizetni a márkajelet. Plusz nagyon sok a rossz motor a 4 hengeresek közt.


Ha a vezetési tapasztalatod is kevés, első autónak inkább valami tanulósabb autót vennék pár évre, aztán valami igazi 6 hangeres erős BMW-t később, ha az minden vágyad.

2018. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Autó vásárlása esetén van pár paraméter amit érdemes tisztáznod magadban.

Évjárat

Megbízhatóság

Autó mérete


A kisautó olcsóbb, pl Egyterű>Kombi>Sedan

Megbízhatósag:Pl tesztekben a nem túl drága(infiniti,lexus,etc) autók közt a toyota viszi q prímet, még a bmw nem szerepel a toplistán


Egy szívó benzines, szintén jó választás.


Ezután nézheted az árakat.

Lenti árkategóriában, selejet van. Középen már jók.persze itt is van pár selejt, érdemes átnézetni, vagy garanciális szerződést kötni.


Dízel felára eltűnik. Miért? Kérdezik sokan es bedőlnek.

Mert nagyszervíz előtt adják el.

Ügyelni kell a szervizkonyvre is! Az legyen vezetett.


Szép napot, jó vásárt!

2018. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Előszőr is:

Mennyit költenél rá?

Mik az elvárásaid?

Pontosan milyen típust szeretnél?

2018. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tehát egy új 2-es active tourer-t szeretnél venni.
2018. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Csak okosnak kell lenni.

Én 20évesen vettem meg a 150 lovas BMW-met, 4 éve hajtom és vigyázok rá meg magamra is.

Gyenge autó után átülni egy erősebbre problémásabb szokott lenni mint fordítva, mert az ember megszokja a gyenge kocsiját és utána ugyanazzal a lendülettel akar menni az erősebbikkel akkor előfordulhat főleg a bmw-nél hogy megcsúszik a valoga.

2018. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért egy 20d nem olyan erős hogy megcsússzon a valaga, kivéve akkor ha a drága futómű a végét járja illetve a 20éves autón 18éves gumik vannak.
2018. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem csúszik meg? Ne beszélj már hülyeséget
2018. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát persze! Mi mást? Ha körülnézel ezen az oldalon, 10-ből 11 fiatal azt akar első autónak. Csak kíváncsi lennék, hogyan képzelik a jövőt? Mi lesz a következő? Mert az ember fejlődni szeret, nem visszalépni.
2018. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

"Kedves" 8. válaszoló!

Ismerem a kérdezőt személyesen és biztosan állíthatom, hogy ő nem olyan mint az általad burkoltan elkényeztetettnek beállított fiatalok. Egyébként is, mit számít neked, hogy első autónak BMW-t kap/vesz (mert igen, képzeld, olyan ember is létezik, aki nem az egész összeget fizetteti ki anyucival/apucival hanem a nyári munkából befolyt pénzét beleteszi..)? Savanyú a szőlő? Szerinted mégis mitől lenne rosszabb a jövő attól, hogy valakinek BMW az első autója? Mert ha Skoda lenne akkor jobb ember lenne? Vagy mi? Persze, megértelek, vannak divatmajmok, páwák, stb.. De könyörgöm.. Vannak kivételek és nem hiszem, hogy mindenkit egy kalap alá kellene venni.

2018. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Ja, és a félreértések elkerülése végett nekem se jogosítványom, se BMW-m nincsen, úgyhogy nem vettem magamra azt, amit írtál. :)
2018. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!