Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem teker az önindító?

Miért nem teker az önindító?

Figyelt kérdés
98-as 1.3 suzuki swiftemnél hidegindításnál egyáltalán nem teker az önindító, csak tolásra indul aztán melegen már megtekeri és el is indítja. Az aksi jó rámértem, az kilôve. Ha valaki tudja mi baja megköszöném a segítségét.

2018. febr. 24. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

hiába mértél rá, az aksi feladta.Látszatra jó, de olyan az önkisülése már, hogy a mért feszültség csak elektromotoros erő..az igazi terhelést nem bírja.


kérj egyet kölcsön, és hidegen indíts rá..esetleg bikával indíts..ha ekkor indul, akkor veheted az új aksit..


sajnos.

2018. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet nem húz be a blendix vagy ha van inmobi mèg benne az is gyengèlkedhet nekem pl az volt.Igazából 2 csavar fogja a váltófelöl az öninditot krovával hosszabizó száral pikpak kijön talán 14 es kulcs megy rá.Ráteszed az akkut kattan ahogy behúz ha behúz ès nem teker akkor szènkefès is lehet.Már mindent javítottam suzukin jó kis gèpek központi injektor alatt tömitèst èrdemes cserèlni akár klingeritre rányomni a vèkonyan bezsírozott injektort aztán kivágni, elrevült gyujtáselosztó gumiját kiszedni kiszilózni a helyèt rángatás megszünik indulásnál hajlamos a revűlt gumitömítèsen keresztül bepárásodni.Jól karbantartva 4 literel elmegy 100 km az 1,3 motor a tömitèsek mellet fals levegővel 5,5-6,5 re is felmegy a fogyasztás.
2018. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!