Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Help! Citroen Xsara-ba önindít...

Help! Citroen Xsara-ba önindító lett cserélve. De nem tudom hova megy az a három kábel? Ha valaki tud segíteni meg köszönöm. Nem én szedtem ki a régi T!

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet felcserélni szerintem.
2018. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az akksi pozitív,és a vékonyabb kábelét tudom,de a harmadik ét nem
2018. febr. 22. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha az aksi negatívjától jövő vastag kábel, akkor bármelyik rögzítőcsavarhoz.

Ha egy vékonyabb, és pl. a generátorhoz megy, akkor egybe a vastag pozitívval.

2018. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tisztelt turorudi2, de az akksi negatíja meg van ahhoz nem kellett nyúlni,a generátortól jövőt pedig úgy próbáltam.Fordítom a kulcsot, semmi.Gyenge katt a fellépők felől.Úgy indul ha össze zárom az önindítót csavarhúzóval.
2018. febr. 22. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Tehát a vastagabb, nyolcas csavarra kötöttél 2 vezetéket, egy az aksitól jövő pozitív, másik egy vékonyabb? A másik, ötös vagy hatos csavarra a vékony vezetéket, odaillő saruval?

Ha a vastag és vékony kivezetést összezárod, akkor indít?

2018. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A generátor felöl kettö kábel jön az egyik az a hatos annak meg van a helye.A másik vastagabb,azt kötöttem össze az akksi pozitív jával.Indítok csak egy gyenge katt ha össze zárom az önindítót akkor ok.
2018. febr. 22. 18:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Fényképezd le, ha tudod.
2018. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, holnap lefotózni.
2018. febr. 22. 18:23
 9/10 A kérdező kommentje:
[link] a vékonyabb kábel a helyén van,a bal alsó vastagabb az akksi pozitív kábelek a zöld végű a generátort ól jön.Ezt a kettöt rá jöttem arra a nagy csavarral,és összezárva a kicsivel úgy indult.
2018. febr. 23. 16:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem jó a feltöltés, de a leírás szerint jól kötötted be. Meg kellene nézni egy próbalámpával, hogy a vékony vezetékre indítózáskor megy-e áram.
2018. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!