Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg megbuktatnak, hogy...

Tényleg megbuktatnak, hogy fizessek megint?

Figyelt kérdés
Majd összel megyek jogsira, és hallottam, hogy van olyan hely, ahol ha nem fizetek zsbere, meg ilyesmi, direkt megbuktatnak, minden kis aprósággal, hogy fizessek őjra. Komolyan vannak ilyen iskolák? Van valakinek ilyen tapasztalata?
2010. jún. 8. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
engem eü-n vágtak meg. kérdeztem, hogy mi volt a hiba, h legközelebb tudjam. a pasi azt mondta, neki ez így nem tetszik, de hibám, az nincs.. a lélegezetésnél nyávogott. olyan volt a baba, h visít, ha nem jól fújom, és látszott a kijelzőn, hogy tényleg jól csináltam. kimentem és otthagytam...
2010. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem kétszer is megvágtak, olyan hibákért, hogy az volt a kulcsszavuk, hogy "majdnem". Mindent "majdnem" rosszul csináltam, de emiatt kétszer úgy meghúztak, mint a szél. Miko nagy szomorúan előadtam az oktatómnak, hogy leállok, mert nem bírom tovább (se pénzzel, se erővel, mert más városban dolgoztam), akkor beijedtek, könyörgött, hogy csak még egyszer és csodák csodájára átmentem. A harmadikon.
2010. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb hely ilyen. Kérdezd csak meg az oktatódat! Én sulimban első vizsga előtt 10-es, utána már 15 volt a zsebpénz. Jobban jársz, ha fizetsz, különben úgyis megbuktatnak, aztán vehetsz plusz órákat és fizetheted újra a vizsgadíjat, ráadásul később lesz jogsid.
2010. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne fizess zsebre. törvényellenes pl. rendőr is lehet a vizsgáztató incognito:P én amúgy csak korrekt vizsgáztatókkal találkoztam...
2010. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát jobb helyeken annyi melója van egy oktatónak, h nem számít neki a te 3 pótórád, és amúgy is a vizsgabiztos buktat meg, és az nem az iskolától függ, hanem a vizsgahelytől. Szóval ha korrupt szemét vizsgabiztost kapsz, akkor elképzelhető hogy "az összkép alapján" vagy a "te érdekedben" megbuktat, ha nem fizetsz.
2010. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez iskola függvénye is, ha korrekt iskolába mész ott ilyen fel sem merül, persze attól a vizsgabiztos még mindig lehet szemét, de ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni. ha kell jó és nagyon korrekt iskola pesten, írj, és megadom az elérhetőséget. én ott tanulok most és nagyon meg vagyok elégedve.
2010. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy van ilyen, de úgy gondolom, hogyha jól vezetsz, szinte hibátlanul, akkor nem fog megbuktatni. Előfordul, h jobban lepontozhat, mint kéne, de ha elég jól vezetsz, nem fog megbuktatni. Ezt szerintem csak azok találták ki, akik azért buktak meg, mert bénák voltak. Szerintem az előfordulhat, hogy azért enged át, mert adsz neki pénzt, de olyan nem, hogy azért buktat meg, mert nem fizetsz.
2010. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha mindent jól csinálsz nem buktatnak meg.

Azt meg fogadd el, hogy a legkisebb hiba is bukási tényező, hisz ez nem játék, nem az iskolapadban játszódik le egy esetleges baleset, hanem az életben, forgalmin pedig van egy táblázat, ahol fel vannak sorolva a bukási tényezők, akkor buksz meg ha ezek közül egyet elkövetsz, és ezt jelölik is a vizsgalapon,sőt utána megkérdeznek hogy elfogadod-e az indokot. Am úgy tudom eü-in is beírják hogy mi volt a hiba, és igen-igen van olyan hogy azért megbuktatnak mert egy cm-rel odébb volt a kezed, de örüljünk neki hogy ez így van.


Különben egy csomó degenerált ember szaladna az utcán, aki még a KRESZ-t sem tudja.

2011. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!