Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék váltani csak...

Autót szeretnék váltani csak nehéz a döntés. Szerintetek melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés
2 nagy esélyes van.1:Opel astra j 1.4 turbo 140Le.2:Ford fucus mk3. 1.6 turbo 150Le. Mind két kocsi 2011-2017 közötti lenne magasabb felszereltséggel. Árban is közel azonos a két példány.Engem első perctől az Astra fogott meg minden tekintetben. Sokat olvastam utána és igazából nem írtak róla rosszat a tulajok. Ugyan ez van a Focus-al is. De a Ford belseje nem igazán fogott úgy meg. Kívülről be jön de a belseje nem igazán tetszik. Viszont az Astrá-n érzem hogy otthon lennék benne. Szóval nem tudom. Ha tudnám,hogy a Focus klasszissal jobb döntés akkor esetleg tudnék kompromisszumot kötni és elviselném,hogy olyan a belseje amilyen ... Szóval segítsetek abban,hogy melyik a jobb,megbízhatóbb,használhatóbb,stb. Thx👍
2018. febr. 24. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Az új Opel Astra az egész jó lett, és főleg kinézetben ugye. De a Ford Focus véleményem szerint összességében jobb autó, műszakilag, és megbízhatóságban is. De úgyis azt vedd, amelyik jobban tetszik, hogy ne bánd meg később.
2018. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt vedd amelyik fiatalabb és kevesebbet futott, akkor még lehet belőle tartós autót csinálni ha ésszel használja az ember és ezt-azt kikapcsol.
2018. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem 1.6 tdci focusom van, tökéletes. de az 1.6 nem 150, hanem 116 LE...
2018. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó konstrukció az Astra-ban (motor és kocsi is) volt szerencsém ilyenhez, még új korában. És még neked is ezt tetszik, szóval vedd az Astra-t. Igazából egyik sem rosszabb a másiknál, szerintem a szimpátia dönt, abban meg szerintem már te is eldöntötted, hogy az Astra a nyerő
2018. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Benzinesről van szó.
2018. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, már közben kiderült, hogy benzines, én azt hittem dieseles :)
2018. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És hol van a vitara?
2018. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, ami tetszik, mert azt megfogod becsülni. Vedd meg az Opelt, csak jó állapotban legyen. A cégem Opel flottás, sokszor vezettem, nagyon jó autók, bírják a strapát ( benzinesek ).
2018. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!