Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorcsere nagyobbra hivatalos...

Motorcsere nagyobbra hivatalosan lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésem az lenne hogy motort cserélnék az autómban. Oka elcsaptam majdnem egy őzikét de bementem az árokba. Motor működik de harmadikban olyan 1500-as fordulattól rángat. Nemtudom mibaja de nem nagyon akarok vele foglalkozni már. 1.6-os 16 szelepes benzines motor van benne. Én arra gondoltam cserélném ha már cserélem egy nagyobb teljesítményű kétezres benzinesre. Az a kérdés hogy meglehete oldani? Típus azonos a motor de teljesen hivatalosan szeretném megcsinálni. Válaszaitokat köszönöm.

2018. febr. 24. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze minden elhetséges ha van hozzá elég pénzed és türelmed, hogy végigcsinald a papírokkal.
2018. febr. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A papírok mennyibe kerűlnek ilyenkor kb?
2018. febr. 25. 06:04
 3/5 mnblkjpoi ***** válasza:
Újra kell vizsgázni a kocsinak meg új forgalmi is kell neki.
2018. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Az a legnagyobb bajom hogy üvölt a motor is nem tudom miért pedig az nem kapott azt mondták viszont szörnyű hangja van ln tudom mert ln hallottam előtte is de a szerelő azt mondta semmibaja. Pedig tudom hogy van.
2018. febr. 25. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy dolog ma már típusazonos, nagyobb motort beépíteni. Totalcar-on van egy cikk egy Golf IV-ről, azt érdemes lenne elolvasni.

De olyan gyakoriak a típusazonos motorcserés kérdések, hogy kezdem azt gondolni a cikk szerzője akarja mindig belinkeltetni a cikkét...:D

2018. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!