Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kézifék nélkül közlekedhetek?

Kézifék nélkül közlekedhetek?

Figyelt kérdés

Automata kézifék hiba, cirka 200 a javítás, ha nem létfontosságú kihagyom. Nyáron eladnám az autót igy ahogy van. Mert lassan porlasztócsúcs cserés, meg gyűrűzni kellene, s szerintem a henger is repedt.


Hátsó fék ugyan ugy működik, ráadásul egyenes terepen állok meg csak, egyes megfogja. Altalában ilyenkor is kitámasztom felteglával.


2018. febr. 25. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Semmi baj nincs azzal, ha tégla mindíg van nálad.
2018. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezeket a hibákat el is fogod mondani az esetleges vevőnek? Vagy eladod neki és utána elköltözöl?
2018. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha belefutsz egy AF ellenőrzésbe, az gond lesz.
2018. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A jarmu fekrendszereinek mukodniuk kell, igy nem megy at a muszakin sem. Ha kellett a csillivilli autoka automata kezifekkel, legyen love uzemkepesen is tartani...
2018. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha megcsináltatod, annál többet fog érni... nem értem miért kell zsidóskodni, pláne ha el se mondod a új tulajnak a dolgokat.
2018. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kőmíves vagy, h mindeig van nálad féltégla?

Amikor kijársz a tégla alól, félre állsz, teszel másikat a kerék elé, h el tudd tenni a másikat?

2018. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írták: a KRESZ szerint nem közlekedhetsz, más kérdés, hogy a forgalomban a kézifék működését ritkán ellenőrzik.
2018. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most mit mondjak a negatív off hozzászólásra?


Még semmi baja az autónak, csak majd lesz 20 000 kmen belül szerelők szerint. Saját céges szerelőm nézte át. Ha a vevő pórul jár így járt. Nézesse át nem bánom, mert egyenlőre baja nincs, a turbó meg vadi új utángyártott, lehet tömítés lehet hengerrepedés, 50ért komplett használt tipusazonosnmotor van.

Nem csilli villi autóról van szó. Egy egyszerű II scenicben már az van.

2018. febr. 25. 14:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Még semmi baja az autónak, csak majd lesz 20 000 kmen belül szerelők szerint."


Ezzel szemben:

"Automata kézifék hiba, cirka 200 a javítás, ha nem létfontosságú kihagyom."

"lassan porlasztócsúcs cserés, meg gyűrűzni kellene, s szerintem a henger is repedt."


"Nyáron eladnám az autót igy ahogy van"

"Ha a vevő pórul jár így járt."


Ja másra akarod tukmálni a sz...rodat. Igazi gerinctelen alak vagy te kérdező.

2018. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez van. Így járt. Szerintem te sem akarnál pénzt bukni. Ahogy senki sem.


Bármekkora erkölccsősz vagy, magyar viszonylatban nem fogsz te sem másképp csinálni. Magyar mentalitás szerint amit én megtehetek azt más nem mert akkor leszidom, minősítem

2018. febr. 25. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!