Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közlekedhetek-e első rendszámt...

Közlekedhetek-e első rendszámtábla nélkül?

Figyelt kérdés
Már ki van fizetve a 12.300 Ft- os összeg folyamatban van a rendszámtábla után gyártása. Ilyenkor lehet közlekedni fizetős utak kihagyásával? Vagy így is megbüntetnek, hogy ha mutatom a papírt, hogy folyamatban a rendszámtábla pótlása?

2018. febr. 3. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem buntetnek
2018. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy első rendszámtábláról van szó. Hátsó van meg.
2018. febr. 3. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Én nem kockáztatnék.
2018. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Azért röhej,hogy az autósok egyik része f.sik minden apróságtól,másik része meg pályán 200-zal tol le családokat a halálba.

Én kiírnám egy fehér kartonra a rendszámot,és kitenném a szélvédőhöz belülre.

Ha megállítanak és bemutatod az igazolást,normálisan elmondod neki,hogy mi a szitu,akkor csak nem olyan szemét a rendőr,hogy megszívasson.

2018. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát annyit tudok erről eddig, hogy ha saját kézzel írt akár első akár hátsó rendszámtábla van a kocsin azt egyből elkapják a rendőrök ha találkoznak vele és valami elég súlyos büntetés van rá.
2018. febr. 3. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

4-es vagyok.

Akkor meg minek kérdezed meg itt,ha f.sol,és tudod hogy szénné büntetnek érte.

Ne menj vele addig,míg meg nem lesz a rendszám,és kész.

2018. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy értelmes válaszra vagyok kíváncsi én se vagyok mindent tudó de te viszont kedves paraszt 4-es értelmi szinted Fekete Pákóét nem súrolja. Ha nincs egy értelmes megszólalásod, akkor inkább maradjon a pofád meg a kezed alapállásba köszi.
2018. febr. 3. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
semmit sem kell kiírni kartonra, közlekedhetsz 1 rendszámtáblával is, csak az igazolás legyen nálad. ennyi.
2018. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Hiába parasztozol,engem aztán nem érdekel :)

Egyszerűen arról van szó,hogy mennél a kocsival,én pl.leírtam,hogy mit tennék a helyedben,de aztán tulajdonképpen akármit írunk,mégsem mersz,mert ezt hallottad,meg azt hallottad.

Ha mindenfélét hallasz,akkor ne kérdezd meg,hanem várd meg a táblát,addig ne autózz vele.

2018. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!