Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G-t szeretnék...

Opel Astra G-t szeretnék vásárolni! Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsokat kérni! Melyik évjáratokat érdemes megvenni? Milyen felszereltséggel? Milyen áron tudok venni egy viszonylag jó állapotban lévőt?

Figyelt kérdés
1.4-es motorral szeretném! Valamint ha lehet nem szeretném az autó árát újra rákölteni a felújítására! Tisztában vagyok hogy egy autóra költeni kell! De azért nem szeretnék rengeteget! Valamint egy megbízható típust motorral szeretnék! Minden tanácsot meghallgatok! Köszi!

2018. febr. 25. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Fontos,hogy legyen benne motor!

Ha teljesen sötétvan,vigyél magaddal egy szakit vásárláshoz!

2018. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én inkább 1.6-ost vennék, azzal még dinamikusan is lehet talán haladni és nem számottevően fog a fogyasztás nőni. Igazából bármelyik motor jó, azt hiszem az összes G Astrát már EcoTec motorral szerelték, az olajfogyasztás lehet nagyobb. Árakat nem tudok mit írni, a miénket 210 ezer km-mel tudtuk 600 ezerért eladni tavaly októberben. Megbízható autó, ajánlom mindenképp (legalábbis az 1.6os).
2018. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha találsz 8 szelepest 2000 előttről, és nem rohad az alja, a küszöbje, akkor azt érdemes megvenni 1.4-ből. Ha újabbat akarsz, a láncos motorral érdemes,a szíjas problémás lehet.

Nekem 1.2-es láncos van, vétel után ráment 2 kiló, de még így is eszi az olajat. :( Neked is javasolt az olajszint ellenőrzése, és a 15000-es olajcsere szigorú betartása, ha ebben a típusban gondolkodsz.

Jó állapotban lévő kevés kilométert futottat 6-800E körül lehet venni. Ami alatta van, többnyire valami hibája van, ami nem feltétlenül gáz, tekintve, hogy a motor-váltó-karosszéria elemeket leszámítva olcsó az alkatrész hozzá.

2018. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is mindenképpen láncos motorral szeretném! 2. A 210 000 km-es kocsi az hány évesen lett eladva? És milyen felszereltségű volt?
2018. febr. 26. 06:19
 5/9 anonim ***** válasza:
18 éves volt, club felszereltséggel ha jól emlékszem.
2018. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én picit fiatalabban gondolkozom! Még az is érdekelne hogy van-e valami különbség a G meg a classic II között?
2018. febr. 26. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy ne évjáratot hanem állapotot nézz! Ezzel én egyetértek! A classic 2 is G Astra csak felszereltséget jelöli a kései példányokon.
2018. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sem kimondottan évjáratot nézek! Csupán nem egy 98-ast szeretnék hanem inkább 2005 környékit! Ami miattam lehet 2003-as vagy 2007-es is!
2018. febr. 27. 01:40
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem egy 2000 es évjáratú van, 3 éve az enyém 1,8 as 115lóerős motorral, a kötelezőket költöttem csak rá, semmi mást nem kellett, én figyelek a karbantartására, fél éventa átnézetem, hogy nagy baj ne legyen vele, én elégedett vagyok vele, szeretem, jó autó
2018. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!