Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G kabrióról kinek...

Opel Astra G kabrióról kinek mi a véleménye? Milyen motorral érdemes venni és melyikkel nem?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo aron veheto szep darab. (Bertone design) eros motorral vedd, mert nehez. Min.1.8 benzin.
2017. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1.8-nál nincs is kisebb coupe-ban.

Egyébként jó kis autó, ugyanaz a technika, mint a sima Astra G, szóval egyszerű, megbízható, strapabíró, viszont a forma kicsit más, kitűnik az Astra-k közül.

2017. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én inkább vennék egy sima g astra coupét. nyáron nagy divat lett a kabriózás, el is lepték az utakat a 15-20 éves max 1 milliós levedlett szarok. szerintem más dolog a vezetési élmény, meg más a villogás :D


itt nálunk a városban is volt egy g astra, egész nap nyitott tetővel állt az utcán, gondolom hogy felhívja a figyelmet arra, mekkora májer a tulajdonosa...:D

2017. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt 1.6 is belőle.

Amúgy szerintem öreg autók már, kabriót pláne nem vennék mert beázhat, tetőmozgató motorok stb. tönkremehet a kora miatt.

Nekem is G Astra van, nem rossz autó, de nem vennék megint ilyet.

2017. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi hozzaszolokat.
2017. nov. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!