Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz tolni egy...

Mennyire nehéz tolni egy A2-es motort?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elkövetkezendő heteim egy autós iskola keresésével fognak telni, A2-es, korlátozott motorra szeretnék jogosítványt. Még sosem toltam motort, viszont már nagyjából utánakeresgéltem, hogy hogyan is zajlanak a forgalmi órák, és a vizsgák. Nos, a rutin vizsgában láttam, hogy vannak bizonyos részek, ahol tolni kell a motort, és van, hogy egy nyolcas formát is tolni kell vele, ezért is érdekelne, mégis mennyire nehéz ez fizikailag? 20 éves vagyok, 65 kiló és 175 centi, kicsit vékonykásabb testalkattal, szerintetek lenne vele bajom?

2018. febr. 27. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nehéz, ilyen súllyal autót is mehtudsz tolni, az pedig nem duplája súlyban. Lazán.

Sok sikert aztán meg óvatosan az utakon

2018. febr. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem túl nehéz. Ha van rokonnak, szomszédnak motorja, kérd meg, hogy hadd tologasd kicsit.
2018. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huh, akkor megnyugodtam, nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2018. febr. 27. 08:55
 4/6 anonim ***** válasza:
A2-nél nem kell tolni, az csak korlátlannál van (A kategória). A2-nél 3 rutin feladat van csak. +1 forgalmi vizsga.
2018. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húsz évesen 165 centivel és 50 kilóval is simán eltoltam a 650-es Dragstart - és még csak nem is aggódtram előtte, hogy elbírom-e...
2018. febr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nehéz amíg egyensúlyban tartod.
2018. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!