Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez ugye szerintetek is átverés?

Ez ugye szerintetek is átverés?

Figyelt kérdés

Elméletileg üzemanyag csökkentő, de szerintem tuti átbaXás. Nem nagyon ír logikus magyarázatot. Legalábbis amit ír azt én nem veszem be.


[link]



2018. febr. 28. 14:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam ki, hogy keresések alapján sok helyen bejön. És több országból is lehet rendelni...

Valaki hallott már róla valamit?

Köszi előre is!

2018. febr. 28. 14:31
 2/12 crudy ***** válasza:
100%
Netto baromsagnak gondolom. Keress rola egy tanulmanyt, annak esetleg hihetsz, a szemelyes tapasztalatoknak alig ha mert ezek a hulyesegek valakinel mindig bevalnak. Mindig van egy hulye aki bemeseli maganak h erosebb, jobban fogyaszt es a hangja is jobb lett. Gyanus az is h az eredeti ara 42000, egy magnesnek, ami le van akciozva 21000re. Tehat valojaban annyit se er meg ha mukodne is, azaz eredetileg tobb mint 100%os hasznot akarnak kiszedni belole. A tepejsitmeny novekedes baromsag, mert minden motor mas, nem hiszem hegy egy ezres sfiwtet es es egy 6literes fordot is pont ot loerovel dobna meg. 20% fogyasztas csokkenes?? Hatalmas penzeket olnek a fejlesztesbe es hatalmas harcok mennek a kornyezetszennyezes miazz csak azert h egy picit kevesebbet fogyasszon az auto vagy kevesebb karosanyagot bocsajtson ki erre 20ezer forintert ezt lejebb viszik 20%al? Nyilvan.
2018. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű . Kb 7-8 éve ezt a baromságot a gázcirkókra is betetették , csak 10 ezer plusz beszerelés . Napló készített riportot tesztekkel , arra jó hogy eladják ...
2018. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha csak ennyi kéne 40% CO kibocsátás csökkentéshez, nem lett volna milliárdos diesel botrány...
2018. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Két dolog szomorú, hogy ilyenekre nem ugrik rá semmi hatóság és hogy van aki beveszi.
2018. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy semmi értelme nincs.
2018. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez most "magyarul" van írva vagy csak nekem van lefordítva?


Első esetben: "Hogyan működik ez azt jelenti,

hogy mentse gáz üzemanyag ingyen?" Itt bukik az egész. Pfejj...

2018. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Google forditó... kínai oldalt megcsinaljak, aztán minél több nyelvre lefordítják a lehető legolcsóbban, magyarul google val.
2018. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 JulesTS ***** válasza:
100%

20 evvel ezelott is arultak ilyet. Ez most szep sarga.

Ezeken az oldalakon is nezd meg a vasarloi velemenyeket, ha ennyi orszagban bevalt, akkor biztos jo lehet:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. márc. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele ha max 20eFt-ot ér és nincs rajta ezen már haszon. Mi a szarért nem építi ba az összes autógyár? 20% fogyaszás csökkentésre milliárdokat költenek szerintem kutatás és fejlesztésre. El tudod képzelni, hogy bemegy reggel Hans Regenkurt a BMW-hez és azt mondja hagyjátok az egészt kutatást a pcsba, nézzéttek mit hoztam ezt rakjátok be hülyék! :)
2018. márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!