Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 1.1 vagy VW Polo?...

Peugeot 206 1.1 vagy VW Polo? 2003

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

12 éve Peugeot 206 1.1-et használok.

A legnagyobb problémája a hátsó híd egyébként motorikusan semmi gond nem volt még vele.

2018. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintén a Peu 1.1 mellett van tapasztalatom.

A beltér komfortosabb esztétikusabb mint a VW-é.

3 éve van meg, de semmi komolyabb baja nem volt, bár én mint hobbi szerelő mindent idejében cserélek, még azt is amit nem kellene.

A menetteljesítményről annyit, hogy ez max 110-el képes menni, ennél többet nagyon komoly és kényelmetlen erőfeszítéssel tud a motor.

Előzni nem igen lehet vele autóúton, hacsak szét nem pörgeti a motort a tulaj.

Nem autópályára való.

Szóval ha kis motoros gépet akarsz, akkor még vásárlás előtt döntsd el, ne utána sopánkodj.

1.4 már dinamikusabb, 1.6 már jónak mondható.

Fogyasztást nem szoktam méregetni, nem érdekel, amiatt nem megyek kevesebbet vagy többet, de olyan 7-9L lehet.

2018. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ertem en, hogy elfogult az ember, de ne mondjunk mar olyat, hogy egy 206 komfortosabb es esztetikusabb, mint egy Polo. Legalabbis kenyelem, kezelhetoseg szempontjabol nagyon a Polo fele billen a merleg.
2018. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Polo az eszméletlenül kényelmetlen. Engem egyszer vittek vele, na akkor megfogadtam hogy ilyet nem veszek soha.
2018. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb kategoriaval hasonlitva persze, hogy kenyelmetlen. Viszont ha odateszunk egy 206-ot, Corsat, Fiestat, Riot, stb, nem hiszem hogy barmelyiket is kenyelmesebb lenne vezetni.
2018. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volkswagen, egyértelműen

A Peugeot megbízhatóságával akadhatnak gondok

2018. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!