Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passzív törzskönyv esetén...

Passzív törzskönyv esetén szerepel "valami" a forgalmiban - pontosan mi szerepel, és hol?

Figyelt kérdés

Autót vásárolnék, amihez természetesen nincs törzskönyv - miért is lenne olyan egyszerű...


Szóval vagy elhagyta a tulajdonos (ez esetben megvárom míg pótolja), vagy passziválva van a törzskönyv, és ez szerepel a forgalmiban...


Na igen, de hol, és mi az ami pontosan bele van írva? (Képet, mintát nem találtam a neten. A jármű forgalmiját még nem láttam.)


Ui.: Feltételezem nem csak úgy golyóstollal van valami beírva a közlemény rovatba (a szomszéd bácsi kézírásával).


2018. márc. 3. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Autókereskedők árulnak így autókat, de, kézzel van beírva a forgalmiba, hogy passziválva van, vagy valami hasonló, talán van ott cégbélyegző is. Na meg a kiállító okmányirodáé is, aláírással.

2 autóm volt ilyen, mindkettőnél így volt.

2018. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, hát... vannak kétségeim.


Esetlen valaki pontosan meg tudná írni, vagy még jobb lenne egy minta - okmányirodai pecsét az én kocsim forgalmijában is van, meg mellette annyi hely, hogy odaírjak valamit, aztán egy összerakható bélyegzővel pár perc alatt egy cégbélyegzőt is oda tudnék varázsolni...

2018. márc. 3. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!