Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic Type-s vagy...

Honda Civic Type-s vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Ezt a 2 autót nėzegetem. A Swift 2012 es a Honda 2007-8 ėvjárat lenne. Ami fontos az a megbízhatóság illetve a kis mėret. 1 -2 fővel futna leginkább országúton ill városba. A Swiftet ismerem tudom milyen. A Honda komolyabb, nem egy kategória, viszont egyáltalán nem ismerem. Árba kb egy lenne a kettő. Fontos továbbá hogy hosszabb távra 5+ ėvre vennėm. Nėztem más márkákat is, de ez a kettő maradt szimpatikus. Szerintetek melyik lenne a megbízhatóbb, kevėsbė szervízigėnyes? Ok, a Honda biztosan drágább ha valamit cserėlni kell az nem gond, csak ne kelljen fėl ėvente javítani.
2018. márc. 5. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tavaly adtam el a 2006 -os Civic - et. Újonnan vettem, 11 évig használtam, évente egy olajcsere, tízéves korában meghalt a klímakompresszor - ez minden, semmi más nem volt.


Mikor meghirdettem eladásra tavaly októberben, az első nap már érdeklődtek érte, a harmadik napon elvitték.

2018. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó.azt vedd ami tetszik
2018. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!