Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift, vagy Honda...

Suzuki Swift, vagy Honda civic? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Autó vásárlás előtt állok ismét, és most szeretnék valami megbízhatóbb kocsit. Amik tetszenek, illetve az igényeimet kielégítené az a Swift, illetve a Honda civic (Ferdehátú mindkettő, nekem ezek tetszenek.) Melyikkel járok jobban, egy 97-2003 suzukival, vagy egy régebbi, Honda Civikkel? Illetve az alkatrész árak hasonlóak eddig amiket néztem közöttük, pár ezer forint a különbség. Melyiket válasszam, és miért? Kb. 350.000-400.00Ft-om van rá, annyiért már láttam igen szépeket is.


Előre is köszönöm a választ.



2016. jan. 7. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

400e ft-ba normális civic-et nem nagyon kapsz,viszont 400-ért már nem is vennék suzuki-t,hát mondjuk 450-500-ig gyűjtsd fel magad (ha 400-at kiadsz akkor 50-100-at még lazán) és abból már élhetőt kapsz.

De ne a csini felni,a csini házi lökös fogjon meg hanem a "jó" motorikus állapot,és hogy ne rohadjon.

2016. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja elég jó állapotú 16 éves Suzuki Swiftet vettem 320.000 ft-ért.


Viszont az igaz, hogy felszereltséggel nincs 500.000 ft alatt élhető.

2016. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt bírod, megbízhatót 400ért...akkor szwift..ha nem is GS-t de használhatót kapsz.
2016. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
400-ért találni normális honda civicet :) csak sokat széthajtottak már, ezért kell rendesen átnézni vétel előtt. Alkatrészek tonna számra vannak, nagyon sokat hoznak be bontásra, és a legtöbb honda alkatrész megegyezik( én most vettem a civicembe accord gömbfejet 900ft-ért) Nekem az a bajom a suzukival, hogy kinézek az utcára, és mindenhol azt látok. Ha egy hondás meglát egy másik hondást mindig villog és int, ez a legjobb az egészben :D
2016. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!