Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SEGÍTSETEK Mennyi be kerülne kb?

SEGÍTSETEK Mennyi be kerülne kb?

Figyelt kérdés

Van egy 1200-es Ladánk, ami 5 éve áll . Meg szertném csinálni magamnak de ki kellene lakatolni. Ebben szeretnék segítséget kérni hogy mennyibe kerülne kicserélni:

a 4 taposólemezt,

a tornyoknál is bajos sőtt az első nyulványnál is,

a 2 küszöböt

a tank és a pótkerék alatti lemezt

legalább 2 sárvédőt(jobb hátsó,bal első ami kritikusabb) körülbelül ennyi látszik így kìvülről. Ha valaki segítene hogy ezek megjavítása mennyibe kerülhet annak nagyon örülnék! Előre is köszönöm!



2018. márc. 5. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A lakatosoknál halmokban állnak az autók, hacsak nincs lakatos ismerősöd (de akkor nem itt kérdezősködnél az árak után), jó eséllyel nem találsz olyat, aki elvállalná belátható időn (fél éven) belül. Max. nagyon vidéken.
2018. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bontóba való, vagy donor autónak.

A lakatolás nagyon drága tud lenni, szinte biztos, hogy nem annyi a baj, mint amit látsz, ha nincs mihez hegeszteni, menni kell tovább...

Egy 5 éve álló Lada meg egyszerüen nem ér annyit, hogy százezreket költs rá.

2018. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy küszöbcsere 25e, taposó 25e, sárvédők szintén zenész. Több százezer csak a munkadíj és a legtöbb lakatos már nem is vállal ilyet. Told be egy bontóba, jobban jársz.
2018. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag egyszerűbb lett volna leírni,mi az ép rajta.

Én lakatos vagyok,undorítóak ezek a rozsdakupacok,fröcsög lukad,és csak ég kifelé a maradék lemez is,mert már 0.1mm a vas benne.

Ha meg is csinálná valaki,egy tákolmány lenne,és százezrekbe kerülne,de már a mai világban nem foglalkozik senki ilyen munkákkal,amikor tényleg hegyekben állnak az eladó kocsik mindenhol.

Ha esetleg érzelmileg kötődsz hozzá,akkor is ki kell dobni az ilyen kocsit,mert a gatyád ráfizeted,és maga a kocsi 500 Ft-ot nem fog érni,ugyanolyan megbízhatatlan öreg tragacs lesz,mint most.

Én régen egy 1.3 Wartburgot akartam megmenteni,kb 250 ezer után még sehol nem voltam,átgondoltam,mielőtt jobban megszívtam volna,inkább leadtam a bontóba.

2018. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Azt tudom hogy sokba lessz, de bármennyit is elvisz nekem megéri
2018. márc. 5. 20:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a baj a mai "lakatosokkal" ...
2018. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen... egy régi autót semmibe nézik...
2018. márc. 8. 13:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a karosszériások az öreg autót nézik semmibe.

A probléma ott van, hogy ők az öreg autó kilakatolásáért is annyit kérnek, mint az évekkel fiatalabb, de már ugye az is tizen éves autókért, ami a tulajdonosoknak sokszor nem tetszik, mert "nem ér annyit", többe kerül a lakatos munka, mint az adott autó átlagos piaci ára, olcsóbb venni egy olyat, amit nem kell lakatolni.

Egyetlen idom fényezése 25-35ezer forint, és ebben nincs benne a lakatos munka, ez csak a festés, fényezés.

Lakatolásnál a megkezdés előtt még sokszor az is kérdéses, hol találnak majd olyan pontot, ahová hegeszteni lehet, egy szétrohadt karosszéria egyenlő a gazdasági totálkárral.

2018. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De az már a tulaj gondja, hogyha nem tetszik neki az ár, menjen máshova. Csak sok helyen már el se akarják vállalni.
2018. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy rengetegbe kerül a lakatolás. De ugy néz ki hogy lessz aki megcsinálja...
2018. márc. 10. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!