Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Subaru impreza 2. 0 vásárlás...

Subaru impreza 2. 0 vásárlás előtt tudnivalók?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Autó vásárlás előtt állok és eddig csak diesel autóim voltak. 1.9 tdi-t szag alapján meg tudom mondani meg e érdemes venni de ezekhez nem konyítok. Adódott egy lehetőség hogy jó áron meg tudnék vásárolni egy imprezat, 2007 es évjárat gd/gr mod 118kw 135e km vel. A kérdésem igazából annyi hogy mik a tapasztalatok vele, mennyire költséges a szervizelés és hogy hosszabb utakra mennyire megbízható, ugyanis elsődleges autóként szolgálna ezzel eggyütt a reális fogyasztásra is kíváncsi lennék. Köszi a válaszokat előre is :)

2018. márc. 5. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem valami megbizhatot választasz ? A Subaru fel van kapva de sokat eszik és legalább nem megy. Ez a motor meg úgy ahogy elmegy de jobban fogsz örülni ha eladó mint amikor megvetted.


Nem akarsz pl egy hondat ? :))

2018. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg Bora-m van, 1.9tdi de valahogy a hondak nem vonzanak. Nekem túl pici autó..
2018. márc. 5. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mese ha pl egy accord kisebb neked mint egy impreza akkor nincs más hátra vegyel subrut :)
2018. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is néztem subarut, engem igazából a motor foglalkoztatott ami mellett vannak érvek meg ellenérvek is. A végső lökést az autószerelőm adta aki olcsón dolgozik és az általam fél áron hozott cuccokból...annyit mondott,hogy nem igazán ismeri és sok dologba nem igazán tudna vele mit kezdeni. Így hát felejtősbe tettem mert nem mind1 mennyire röpködnek a nullák amikor valami baja lesz. De pl olvasd el ezt:

[link]

2018. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az én általam választott subaruban nem boxer motor van. 2 literes az nem az ha jól tudom.
2018. márc. 5. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
A Subaruk 90%-ban boxer motor van, ahogy ebben az Impiben is. Szívóban jók, turbósban a csak a 2.0 a jó, a 2,5 egy ipari hulladék. Egyébként a rozsdára hajlamosak, olajra érzékenyek, de nagyon megbízható jószágok! És semmi bonyolult nincs abban a boxer motorban :)
2018. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) az alkatrészek mennyire pénztárcaterhelőek? Mondjuk a mostani 1.9 TDI-mhez képest..?
2018. márc. 6. 10:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát drágább, de nem is azzal lenne a baj, hanem hogy minden spéci benne és borsos óradíjakat fognak érte el kérni, mert nem sokan értenek hozzá, ha meg olyanhoz viszed aki meg nem ért hozzá... Had ne folytassam :)
2018. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kopóalkatrészek nem drágák, a szívóhoz a vezérlés akkor húzós, ha DOHC, a nyomókuplung annyira nem drága. Elég sok cucc sajnos csak gyáriban van hozzá. A TDi amúgy nagyon jó szerkezet, de ez teljesen más. Egyébként én a sajátommal versenyzek, semmi műszaki problémám nem volt vele, pedig kapja az ívet :) Amúgy, ha egyszer jól meg van csinálva, akkor elég sokáig kitart
2018. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!