Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A használtauto.hu-n miért...

A használtauto.hu-n miért takarják ki a rendszámot a hirdetés képeiben?

Figyelt kérdés
A rendszámot amúgy is mindenki láthatja az utcán, nem egy titkos információ.

2018. márc. 6. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon azóta takarják ki mióta bevezették,hogy a rendszám alapján bárki lekérheti egy autó futásteljesítményét.
2018. márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az 1-es eltalálta.

Egy tegnapi rádióműsorban pontosan erről volt szó. A kínálatban egész más adatok szoktak szerepelni, mint a valóság..illetve amit az eladó tud.

Aztán szó esett a mohó, megvezethető vevőkről, akik kis futásteljesítményű luxusautót szeretnének venni. Nos a kis futásteljesítményt megkapják. (Marhanagy haszonért cserében.) ezt egy újságíró mondta..

2018. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor is jó letakarni, ha nem sokáig volt nálad az autó. Aki folyamatosan követi a típust, látni fogja a visszatérő autókat és már messziről elkerüli ezeket.
2018. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De ha felhívom őket, akkor telefonban megmondják a rendszámot?

Illetve hiába takarja ki, mert ha elmegyek megnézni, és tettszik a kocsi, akkor okostelefonnal ott helyben is le tudom kérni, nem?

AKkor mi értelme?

2018. márc. 6. 10:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

“elmegyek megnézni,”


ez az értelme

ha már ott vagy akkor nagyobb esélyel tudja rádsózni

2018. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki telefonos megkereséskor nem adja ki a rendszámot és az alvázszámot, ott valami bűzlik, nem kell megvenni. Rendszám alapján a futásteljesítményt, alvázszám alapján az autó komplett előéletét le lehet kérni. Így az is kiderülhet akár, hogy a "sérülésmentes, nő tulajdonostól" autó korábban taxi volt, és egyszer már visszaépítették egy GTK-közeli törésből.
2018. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Én pusztán azért takartam ki, hogy le legyek én magam lenyomozható, aki veszi a fáradtságot, hogy eljön, megnézi annak megadtam gond nélkül a rendszámot, alvázszámot bármit.

Semmi hátrányom nem volt belőle, egy hét alatt elkelt a kocsi, a második érdeklődő megvette, pedig bőven a kínálat felső negyedébe volt pozícionálva a hirdetés...

2018. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem takarnám ki , de megértem...

Egyesek már telefonban alkudnának, fénykép alapján.

2018. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Azt is megmondanám, hogy sárvédő+lámpa cserélve volt egy koccanás miatt, de azt is hogy ez nem alku alap!
2018. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!