Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó hírdetés szövegén...

Használtautó hírdetés szövegénél mit tartotok jónak? Mit érdemes beleírni és mit nem?

Figyelt kérdés
Érdemes őszintén leírni minden ismert hibát ezzel talán elijesztve a vevőt mert arra gondol,hogy úr isten akkor biztos ez még csak a jéghegy csúcsa amit lát, vagy tömören csak a lényeget leírni a többit meg max személyesen vagy telefonon közölni.
2016. nov. 29. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan sok a hiba? Akkor az mindenképp gáz. Mindegy mikor ijed el.
2016. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem pl vonzó az egy hirdetésben, ha leírja miket cserélt, és számlák megvannak, vagy legalább valami van vezetve hogy mikor mik voltak javítva (dátum km stb)

a szokásost hogy orvos tulaj, megkímélt, keveset futott meg iylen jelzőket kerüld, nagyon elcsépeltek már.

a hibalistát ha van nyúgje a kocsinak, ne sorold fel. majd ha valakit komolyan érdekel, és rákérdez telóba pl akkor elmondod neki ennyi.

2016. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Svájci idős orvostól, 6. autónak használt, garázsban tartott, nem dohányzó,rendszeresen karbantartott.

Ezeket írd bele. Ez kell az átlag magyar használautó vásárlónak. Nem az állapot, vagy az őszinteség.

2016. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehetőség szerint még akkor is ha valami 20eves autorol can szo a km állas nem lehet 5szamjegynel több,de inkább max 4,és a kedves vevő szererne először belefingani az ülésbe
2016. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szerintem csinálok egy képsorozatot a hibákról és kibővítem a szöveget mert én becsületes embernek tartom magamat.

Az a vicces, hogy egy hét alatt 3 nepper hívott. Az első látatlanba irreálisan alacsony árat mondott. A második magánszemélynek álcázta magát és még a fél éves gumikat is kopottnak találta majd szívta a fogát, hogy de drága a harmadiknak már telefonon előre mindent elmondtam és ő is durván alkudni akart. Az a szerencsém, hogy baráti körökben is van rá jelentkező és ha már nepper áron kell eladnom akkor inkább így bukjak rajta.

2016. nov. 30. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, ez a kedvencem,:


"Az elírás és a tévedés joga fenntartva!"

"Nem összekeverendő a... bontószökevényekkel, kintről behozott- visszatekert órás ipari hulladékokkal", stb...

Az ilyen pöcccsöknek verném a fejét a falba!

2016. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!