Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet az autó?

Mennyit érhet az autó?

Figyelt kérdés

Volkswagen Golf 3, 1.4 benzin,55 Le, 40 kw, AEX motorkód.

Az autó 22 éves tehát vannak hibái (mellékelt képeken).

Szűrők 2 hónapja voltak cserélve.

Sajnos kb 2 hete történt egy kis malőr miszerint kölcsön adtam kedves rokonnak aki reflexből meg tankolta dízellel. A nagyobbik gond, hogy el is indult vele. Azóta ki lett takarítva de van még minek ki égnie belőle.

Kipufogó 3 hónapja lett cserélve (közép, hátsó dob.... katalizátornak hült helye). Fékbetéteket és fékpofákat 2 hete cseréltem.

Lakk lepattogzások vannak rajta, a küszöbtakaró műanyagot megviselte a fagy, tetőkárpit lóg (tipikus vw betegségek).

Napfénytetőt tönkre tette az előző tulaj, az egyik csuszka törött.

Egyelőre nem kívánom eladásra bocsátani csak kíváncsi vagyok, hogy jelen állapotában mennyit érhet. :)


[link]


[link]


[link]


[link]


Ui: Kalóz sapka nem széria tartozék.


2018. márc. 6. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
150.000,-Ft. Ez egy szakadt autó. Ne haragudj.
2018. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem zavar a negatív kritika, én se vagyok oda érte. Gyorsan kellett egy járgány.

Az azért mellette szól, hogy bár nem szép, nem erős és rá jár a rút de még mindig megy. :D

2018. márc. 6. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:

150,ahogy kasosz írja.

Azonban csak friss műszakival

2018. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ezt sokan elkövetik föleg öreg autoknál általába ezek kekák de akinek kell megveszi 150-200 ért is
2018. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos 150 000-nél többet én se adnék érte. Öreg is, nem túl jó állapotú. Kár érte, kiváló Golf volt (annak iején)
2018. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mentségemre váljon, hogy az én tulajdonomban csak a tetőkárpit és a "dízel botrány" történt. :D
2018. márc. 6. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Pénzben nem nagy érték, de ha nem eszi a rozsda, nagyjából egy Swift megbízhatóságával vetekszik, főleg 1.4 benzines motorral. Ha az olajcseréket megkapja, akkor már a kasztni leesik róla, még akkor is megy. Nagyjából a 150ezer reális lehet, bár kis kozmetikával ez növelhető akár, de egy ilyen autót én inkább használnék, amíg megy, mint eladáson gondolkodjak.
2018. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!