Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autók a legjobbak...

Milyen autók a legjobbak csajozásra?

Figyelt kérdés
Mikre tapadnak jó a nők? Szerintem a Range Roverokra. Várom a tippeket :)

2018. márc. 7. 18:26
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Cisitalia 202
2018. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tudja, hogy motorral lehet igazán csajozni.
2018. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ebben igazad lehet, mert én az első csajomat a Simsonommal szereztem, 15 évesen. :-)
2018. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen nőt szeretnél összeszedni. Ha egy kacsaszájú, póthajú, tűsarkúban topogó aranyásó kis pi**át, akkor arra valóban a BMW, Audi, Merci az alkalmas.
2018. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Csajozni legjobb egy lakóautóval.
2018. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Most ha a nagy igazságot várod... Ha nagyon fiatal vagy és 18 év körüli csajokat akarsz akkor kb mindegy milyen autód van. Ha van autód akkor már jó helyzetben vagy.

Az idősebb aranyásó típusú nőknél meg már a 10< milliós autók a kezdet. Attól függően hogy milyen kaliberű a nő. Van amelyik megszokta hogy Bentleyben és hasonló luxusautókban mereszti a hátsóját.

De az autó egy olyan dolog ami csak egy adalék. Ha nem vagy egy alfahím típus akkor lehetsz akármennyire gazdag beülnek melléd a drága autóba de sex az nem lesz. Lesz ha fizetsz nekik de az a nő már k betűs típus.

A normális nők mert ilyenek is vannak nem azt fogják nézni hogy milyen típusú autóval vagy hanem a belső értékeidet elsősorban. Már ha vannak ilyenek és nem külsőségekkel kompenzálod a belső hiányosságokat.

2018. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Bentley sofőrrel. Ezzel verhetetlen a megjelenésed a kocsma elötti parkolóban.
2018. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
52%
Bármilyen kocsit meg néznek . Nekem egy 26éves koppra ültetett ventom van és az összes ember meg bámulja az utcán amikor némeik egyterűnek az ablak alsó vonala kb olyan magasan van mint nekem a tető vonala
2018. márc. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
93%
18 kérdés, hogy ámulva nézik meg, vagy egymásnak mutogatják, és röhögnek. :-) Mert ugye nem mindegy. Néhányan nagyon túl tudják tolni a kocsi "kigyúrást", és ez sok esetben az "asztadejólnézki" helyett a "nézdmárahülyét" hatást váltja ki.
2018. márc. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj fel a beszamolok.hu-ra, válogass kedvedre, és a kutya nem fogja nézni, milyen autóval érkeztél. :-)
2018. márc. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!