Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy nagy autónál normális,...

Egy nagy autónál normális, hogy még nem vagyok teljesen biztos magamban?

Figyelt kérdés

Az első kocsim nem igazán volt még soha :D szóval vezetésből b**sz vagyok annak ellenére, hogy a vizsgán minden elsőre sikerült nagyon b**z vagyok.


Erre apám vett nekem egy l**bszó kocsit amiért nagyon hálás vagyok neki, viszont néha össze fosom magam tőle és csak nagyon óvatosan merek menni vele.


Sőt még néha segitség is kell hozzá, egyedül nem nagyon merek vele még menni sehova.



Ez normális? 25f


2018. márc. 8. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és ezért sokan kinevetnek és szar érzés, ezért tettem fel a kérdés...
2018. márc. 8. 19:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem kis suzukim volt, a régi. Aztán vettem egy nagy autót és úgy éreztem elveszek benne, néztem, hogy hol van a túlsó vége... tök furcsa volt eleinte, nem éreztem milyen széles, hol a hátulja, hol vagyok én az egészben.

De hamar meg lehet szokni, bár az első pár napban és sem "vagánykodtam" vele egy szűkebb utcában vagy ha olyan helyen parkoltam.

35n

2018. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, még mindig jobb mintha kezdőként ültetnének kamionra és kib**sznának 4 hétre úniózni.
2018. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, legalább nem akarsz vagánykodni vele úgy, hogy nem is érzed rendesen az autót. De azért lassan bele kell majd szokj, lényeg a gyakorlás.
2018. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen kocsi ez? :D
2018. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!