Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy beszélek magamban?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok és beszélek mindig magamban. Hol itthon hol az iskolában.

Mindig egy kistestvért aki dirigál! Nem értem miért pont testvért, mivel nekem van már egy bátyám. Valamikor képzeletbeli tanárt is képzelek oda akitöl mindig kérdezgetek, és tanulok. Szerintetek van valami a fejemmel, vagy semmi bajom? Ui.; nem vagyok zárkózott és vannak barátaim is!


2017. máj. 17. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs baj, mert tudod, hogy ezeket a figurákat csak elképzeled, nem hiszed, hogy valóságosak. Gondolom, valami hiányzik neked, s ezért csinálod. Kistesó, akivel játszani lehet, egy figyelmes felnőtt... Ha valamiért szenvedsz emiatt, és van olyan felnőtt, akiben megbízol, akkor mondd el neki.


Ne beszélj magadban nyilvánosan, pl. amikor az osztályodban vagy. Ne tedd ki magad annak, hogy emiatt esetleg gúnyolnak majd.

2017. máj. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolatban mindenki ugyanezt csinálja, de mire felnövünk ez észrevétlen lesz. Soha ne felejtsd el.
2023. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!