Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem emel ki a kuplungeme...

Domextosz00 kérdése:

Miért nem emel ki a kuplungemelőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mivel téli kis pihi volt, állt a motorom fűtött garázsban (aprilia sx50 2009 - D50B0 blokk). 10+ fok mindig volt.


Mikor utoljára mentem vele, ez december eleje volt egy szép meleg napon, tökéletes volt a kuplung (bár a bowden már akkor is megvolt nyúlva, de megoldottam és ment)

Most elővettem, és elengedett a kuplung teljesen, sehogy se tudom működésre bírni az emelőt. Nem megy, nem veszi sehol a lamellákat, csak forog benne, néhol fog néha nem.


Tudtok tanácsot adni hogy mi lehet a probléma?

Előre is köszi!

Bowdent most cseréltem annyira nem vagyok proli, csak vártam vele új szezonra :)

bye!



2018. márc. 8. 20:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Olajat már melegítettem sokat, mentem is kuplung nélkül egy 2 kmt vele, 1 órát járattam, de az oalj sűrűsége nem befolyásolt semmit, menet közbe is tekergettem de úgy se volt jó
2018. márc. 8. 20:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy motoros fórumon ésszerűbb lenne kérdezned!

Lehet ennek a márkának is van...

2018. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!