Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri még egy Mazda 323 F?

Megéri még egy Mazda 323 F?

Figyelt kérdés

Idén szeretném megvenni az első autómat, amit 3-4 évig minimum szeretnék használni.

Eddig főleg F Astrákat, illetve Suzuki Swifteket nézegettem, amik valóban jó vételek lennének szeritnem, és kielégítenék az igényeim jó részét.

Azonban ez az autó nagyon megtetszett, sok rosszat nem mondanak róla a neten, személyes tapasztalat alapján sem, de ezek többnyire közel 10 éves vélemények.

Nyilván ezeknél az autóknál a legnagyobb ellenség a rozsda, az elég pénztemető lehet, de például az alkatrészárak kifejezetten alacsonyak (itthoni és külföldi webshopokban is).

Meg egy 25 éves autónál számít az, hogy mennyire törődtek vele az előző gazdái, egy nemtörődöm tulajdonosnál nincs rosszabb.

Tehát egy szó, mint száz, megérné az, hogy egy autószerelővel meginduljak, és megnézzek pár példányt? Vagy engedjem el, és maradjak a másik kettő kocsinál?

Hahun láttam néhány szimpatikus hirdetést, de külföldtől sem zárkózok el.

(egyébként most a bukólampás, illetve azutáni generációra gondolok, természetesen benzinesben)


2018. márc. 8. 21:34
 1/2 anonim válasza:
Szia! Amikor én vettem kicsit akkor fogtam egyik autószerelő ismerősömet és elmentem vele megnézni az olaszországból behozott kocsikat(azért az olasz kocsikat mert azokon nem nagyon találsz rozsdás,főleg ha jó tulaja volt). Találtam is egy kocsit felemeltettem megnézte a kocsit az ismerősöm megállapítottuk hogy bizony ezen semmi rozsda nincs és meg is vettem. Szóval megéri körülnézni autószerelővel akiben megbízol. Nem kell elsietni a vásárlást menny biztosra. Remélem tudtam segíteni 😀.
2018. márc. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan autószerelővek mennék, aki ért a lakatoláshoz is, úgyhogy ha van rajta egy kicsi, az sem világfájdalom :D
2018. márc. 14. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!