Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok tippeket adni milyen...

Tudtok tippeket adni milyen 2010 vagy annal ujabb autokban lehet meg szivomotrot talalni? Elsosorban sedan vagy coupe erdekelne 3-3.5 millioig.

Figyelt kérdés

nem a regebbi, 2000-es evek eleji kocsik erdekelnek. Nem szeretnem megvitatni, hogy a turbos vagy a szivo motor jobb. Egyszeruen tippket varok, mert nem talaltam hasonlo listat neten a faj utolso tagjairol:)


En egy ujabb, manualis valtos, szivo benzines kaocsit akarok venni es szivesen fogadom a tippeket.



2018. márc. 10. 12:54
 1/5 A kérdező kommentje:

igazan hasznos valasz volt:) koszi

de akkor mar bokrot vagy bokort?


igy belegondolva tenyleg a motort a helyes, de:

"De nem „helytelen” a motrot alak sem, hiszen több nyelvjárásban, így az Ön nyelvterületén is a motor bizonyos toldalékok előtt a hangzóhiányos (hangugrató) tövek módjára viselkedik: motrok, motrot. Nincs igazuk tehát vitapartnereinek, amikor kijavítják Önt!"

[link]


Kerem az ilyen bunkok kimeljenek mint az elozo. Normalis valaszokat varnek

2018. márc. 10. 13:54
 2/5 anonim ***** válasza:

A mazdáknál találsz szívóbenzin motorokat.

A szívódízel viszont teljesen kihalt.

2018. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekunk egy 2010-es Golf van szivobenzin motorral. Ugye ez nem sedan, de megtortenhet, hogy a Jettaban is volt meg ekkor szivomotor. Ismerosi korben egyebkent van ket 2015-os szivobenzines Mazda, ezek az igazan jo valasztasok ha szivobenzint akarsz olyan 2010-2012 utan.
2018. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, a mazdakrol tudtam. a golf viszont uj szamomra. nekem 5-os van. azt hittem abba volt utoljara szivo benzines. koszi mindkettotoknek az otleteket.
2018. márc. 10. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekunk 6-os szeria, ennek a legelejen meg volt az 1.6 szivo, az 1.4 pedig talan a generacio vegeig. Persze ezek eleg gyenge motorok, valoszinuleg azert sem annyira elterjedtek, de normal kozlekedesre, eljutni A-bol B-be teljesen megteszik.
2018. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!