Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategorias jogosítványhoz...

B kategorias jogosítványhoz milyen orvosi vizsgalat kell?

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Gépjárművezetői alkalmassági orvosi vizsgálat.
2018. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos csinál ehhez szükséges vizsgálatot(7500 ft). Vagy ha ő nem, akkor a területi szakrendelőben is van foglalkozás egészségügyi vagy milyen szakrendelés. Ők is foglalkoznak ilyennel.
2018. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Alkalmassági vizsgálat.
2018. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Beballagsz a körzetihez, előadod mit szeretnél, és ő egy aliglátható összegért megmondja mi a teendőd.
2018. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és a sima alkalmassági miből áll? mert írnak mindent, nem tudom, melyik igaz.
2018. márc. 10. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a háziorvosodhoz, mondod, hogy jogsit akarsz csináltatni. Ő feltehetőleg tudja a kórelőzményeidet, ezért tudni fogja, hogy van-e kizáró betegséged. Ezután csináltok egy rutin szemvizsgálatot (tábla olvasás, színtévesztés teszt), majd befizeted neki a lét és távozol a papírral. Az alaposabbja esetleg meghallgatja a tüdődet, a szívedet és vérnyomást is mér, tehát az alap rutinvizsgálatot.
2018. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Mikor én csináltam kb. csak annyi volt, hogy bementem, megkérdezte, nem-e vagyok terhes, mondtam, hogy nem, aztán kérdezte, hogy van-e valamilyen problémám (látás stb.), mondtam, hogy nem, fizettem és oda is adta. Nem is kellett levetkőznöm, meg sem vizsgált.

Persze én egy kis faluban lakom, ahol az orvos ismeri a betegeit, tehát ha egy nagyobb városban/ismeretlen orvosnál csinálod, nem úszod meg ennyivel...

2018. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!