Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autónkhoz nem pótkereket...

Az autónkhoz nem pótkereket adtak, hanem " valami javító készletet", hogyam működik ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval nem az én autóm, hanem bérelet autó, és aki elhozta, nem kérdezte meg/mem kapott tájékoztatást, én pedig nem lattam még ilyet. Előre is köszönöm a segítséget!

2018. márc. 12. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Érdekes. Kíváncsi vagyok ha a bérbeadónál törtenik egy oldalfaldefekt mit csinál....

Mankókerék sincs?


Kilukad a gumi, megkeresed hogy hol. Van a keszletben egy nagy varrótű cernás végéhez hasonló dolog arra raksz olyan gumi tömítőt amit találsz, ezt bekened azzal a gyanta féle dologgal, a kerekből ki szeded azt ami okozta a defektet ha van olyan, lesz benne egy olyan szerszám amivel a lyukat kicsit "megnagyítod" hogy pont belemnejen a kampós dolog. Mielőtt belerakod bekened azzal a gyanta szerű dologgal belenyomod majd kirántod.


Ha meg csak egy palack vann, annak a végén meg ilyen kérékpumpa fele csati akkor rá és fújod bele ami a spraybe van.

2018. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen "ez van" helyzet. Az autógyártók spórolnak, a több hely az autóban pedig vevői igény, szóval valahol mindkét oldal jól jár, csak az nem aki defektet kap...
2018. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Felcsapod a gépkönyvet és elolvasod, pont annyi idő, mint kiírni a kérdést
2018. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyelek ha kapsz egy defektet.

Én biztos hogy se venni nem vennék ilyen autót , se nem bérelnék amiben nincs NORMÁL pótkerék.

Az a mankókerék is egy bohóckodás, de ez a defekt javitás meg különösen.

2018. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-asnál a pont.


Amúgy az ilyen vészhelyzetes gumijavító után úgyis új gumit javasolnak, mert a gumis nem javítja.


A hétköznapi életben derül ki, hogy sok ember nem is hord pótkereket. Van aki évtizedek óta nem kapott durrdefektet. Ha meg kap, akkor ott a teló.

2018. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában rá kell csavarni a szelepre és belenyomni a flakon tartalmát. Feltölti valamilyen szivacsos anyaggal. Kérdéses, hogy utána használható lesz-e még a gumi.
2018. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit csodálkozom, mert eddig úgy tudtam, hogy a pótkerék (vagy mankókerék) kötelező tartozék autón. Eszerint nem így van?
2018. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az új autókból kispórolják még a mankókereket is.

ha bérelt autó akkor szépen felhívod az assistancet.

2018. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!