Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 szervizelése?

Audi A3 szervizelése?

Figyelt kérdés

Már 10 éves korom óta tetszenek az audik, ill. az A3-ak, és nézegettem neten őket 1-1,5mFt között lehet már kapni 2003-2004 es évjáratúakat. Tényleg annyira vészes ezeknek a fenntartása? Igazából úgy gondolom ha bele kell nyúlni egy autóba akkor más autók is lehetnek ennyire drágák, vagy tévednék?

Én ezt az évjáratot nézegettem, vélemény tipus vagy más évjáratról esetleg? Melyiket érdemes megvenni? Nem menőzés miatt akarok, hanem mert tényleg tetszenek és csak az A3, hiába hogy A4 is van kb ezekben az árakban, és csak benzines érdekel! :)



2018. márc. 12. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiába A3 a legkisebb,akkor is prémium áron mennek az alkatrészek.14-15 éves autót nézegetsz. Ezekbe már alap lessz a 200000-250000 km-er. Biztosan elromlik benne ez az. Úgy kalkulálj, legalább fél misi tartalékod legyen.
2018. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis kocsik ezek.

Azt szoktam mondani, hogy akkor vegyen csak A3-at Golf helyett valaki ha annyira kell neki a 4 karika, meg a más megjelenés. Technikailag ugyanaz a kettő. Alkatrész kicsit drágább, de nem vészes. Ha kellő körültekintéssel vásárol az ember akkor nem is kell fél millióval a zsebben rettegni, hogy valami meghal benne.

2018. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. márc. 14. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!