Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Insignia megbízhatatlan?...

Insignia megbízhatatlan? Angliában élek és benzinest akarnék venni. Azt mondták itt kinn több (autószerelő is) hogy megbánnám mert a vauxhall (opel) nem jó. Mondeo a konkurense meg az Avensis de ők drágábbak is

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 23:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Most az insignia az magyarban meg angolban is insignia nem? Sokan használnak itt kinn insignia-t. De nekem annyira tetszik és bizonytalan vagyok, mert LIMUZIN kocsi otthon. Köszönöm
2018. márc. 13. 23:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 1.8 benzin a legmegbízhatóbb, annyi a titka hogy nem az első generációt kell venni mert azoknál előfordulhat elektronikai hiba. Bár ha valami alapfelszereltet veszel azzal nem lesz gond.

Amúgy ugyan az mint az Opel.

2018. márc. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha kint élsz akkor miért fontos, hogy ott LIMUZIN?


Egyébként nem véletlenül volt év autója... Ha jó állapotút veszel akkor jó kis autó

2018. márc. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egy B6-os passat kombit vettem mert az insigniárol én se sok jót hallotam itt kint és a passatot se bántam meg 3.6V6FSI motoros azaz R36kombi . Insigniákat néztem sokan nem dicsérték meg a kinézete se volt annyira nekem való . Igaz a párombak van egy wauxhall signuma az 2.0Dti motoros , nem rossz gép , de többet költöttünk rá mint a passatra . A frodokat meg a vw-t merem ajánlani 1.8 vagy a feletti motorral .
2018. márc. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyik munkatársamnak többször volt szerelőnél mint nála mert mindig volt valami baja, 2 év után el is adta, utálta mint a fene mert megbízhatatlan és a pénzt viszi.

Az enyém pöccre ugyan olyan csak 2 évvel idősebb..4. éve kínzom és eddig az olaj meg szűrők cseréjét kivéve nem kellett szerelőhöz vinnem,szóval csak az alap dolgok miatt.

Nem mind1 milyet fog ki ,de ez kb bármelyik autónál így van,mert van amelyik egy nagy kaki és ha épp abba nyúl bele az ember...

2018. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Az Insignia is nehéz, a sima 1.8 motorral kb vánszorog. A hátsó üléseken nem fér el rendesen két felnőtt, nagyon lejön a tető is. Amúgy a véleményem szerint vacak, nem vennék.
2018. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

az insigniának igazán lehet örülni. először, amikor átvettem...aztán még jobban, amikor eladtam.

Persze ez csak az én véleményem.

2018. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


LIMUZIN :

ez magyarban egy ráaggatott jelző.


Én nem valódi limuzint nézek, mert az insignia nem az, hanem egy középkategórias kocsit.. :)

2018. márc. 14. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mondeo a konkurense meg az Avensis de ők drágábbak is"


Gondolom nem is ok nélkül. Szerintem ezen kettő közül érdemesebb lenne választani.

2018. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!