Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mit vegyek ezek...

Szerintetek mit vegyek ezek közül ennyiből?

Figyelt kérdés

Helló szeretném a segítségeteket kérni autó vásárlás ügyben nagyjából 1 millió ft-om lenne az autóra és az a baj nem igen értek hozzájuk valami nagyon jól de leírom nekem mi lenne az elképzelésem.

Benzines legyen mivel munkába járáshoz kell és naponta kb 60 km az út összesen és azt hallottam ez a táv dízelnek nem igazán jó meg a sok városi indítgatás. kb 1.6 1.8-ig gondoltam. Legyen megbízható és és ha elromlik rajta valami ne legyen vészes kicserélni. Ezeket nézegettem konkrétan:

Ford: Mondeo ,Focus

Seat:Ibiza

Volkswagen: 4-es Golf

Audi: A3,A4

Toyota:Corrola

Dacia: Logan

Opel Astra G



2018. márc. 14. 17:07
 1/9 hshszdbwhshdw válasza:
Audi A4 vagy Volkswagen
2018. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
500-600 ért egy 100% os patika állapotú MK1 focus 1.6 benzin, ennyiért szinte gyári állapotút kapsz, a maradékból átírod, raksz félre a kötelező szervizekre, meg tankolod.
2018. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak Seat-hoz volt szerencsém,lebeszélnélek róla.
2018. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:

A Corolla híres a megbízhatóságáról.

Páromnak A3 van, jó vezetni, jó kis auó, de ha a pénztárca fő szempont, akkor mindenképp Toyota vagy Lexus

2018. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Benzines legyen mivel munkába járáshoz kell és naponta kb 60 km az út összesen és azt hallottam ez a táv dízelnek nem igazán jó meg a sok városi indítgatás."


60 km-re jó a dízel, nem tudom ki mondta ezt a hülyeséget. Én 16 km-re lakom a munkahelytől, semmi baja nincs az autómnak... A sok városi indítgatás az valóban nem jó. Viszont egy 1.6-os benzines nem is 5 litert fog enni, azt lehet állandóan tankolgatni. A kérdés, hogy hol fogod többet használni. ha csak munkába járáshoz, és ha 30 km-re laksz a munkahelytől, én nem vennék benzinest, mint ahogy nem is vettem. De a Focust ajánlom én is.

2018. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon vegyesen használom kocsit tehát városban sok inditással is meg munkába is minden nap. Nekem a dízellel az a bajom,hogy drága a szerelése és annyit szerintem nem hoz be,mint,ha elmegy az adagoló pl . Aztán nem értek hozzá lehet tévedek de én ez alapján gondolkodtam, hogy megbizható és olcsó a szervizelése.
2018. márc. 14. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
költséges lehet egy benzines is, ha xart választasz, és lehet olcsóbb egy dízeles is, ha tipptoppot veszel...az en dízelesem 3 éve van nálam, 20ezres szervizeken kivül semmit nem kellett cserélni.
2018. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is igaz. Pont ez miatt akarok venni új kocsit,mert benzinesből kifogtam egy szar Vw polo-t.
2018. márc. 14. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Bevallod, hogy nem értesz hozzá, aztán levezeted, hogy te tudod mikor térül meg a dízel...

60 km-re inkább dízel. BP-ről járok az aglomerációba dolgozni, szóval város is van benne bőven, 15 km egy irányba, semmi gondom a dízellel.

Ha ennyid van akkor Golf IV, A3, ezek a legjobbak szerintem.

2018. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!