Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, motorokat kedvelők...

Motorosok, motorokat kedvelők ti is szeretitek ha van hangja a gépnek, ha rendesen szól a vas?

Figyelt kérdés

Nyitott sport kipufogóra gondolok, pár éve volt egy SV 650-es Suzukim miután lehettem vele a motorjogsit, csináltattam rá igényes sport kipufogót sokkal

nagyobb élvezet lett a motorozás mint előtte a gyári dobbal. Ha következőnek vennék egy sor 4 600-as motort és

gyári dob lenne rajta, első dolgom lenne hogy sport kipufogót tegyek rá. Persze nem a lakóparkoknál zúgatom a gépem, csak egyszerűen odavagyok a szép motorhangért amit

a gyári kipufogó élvezhetetlenné tesz.



#motor #sport kipufogó gyári dob
2018. márc. 16. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kor teszi, de én már azt szeretem, ha szép csendben suhan :) Na jó, egy öblös V2 bugyogás még elmegy :)
2018. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azt szeretem, ha rendesen van hangja. Nekem is tetszik, meg legalább jobban észrevesznek, kevesebbszer akarnak átmenni rajtam.

Most egy full Arrow rendszert rendeltem a GSX-S1000-re. Bár ennek a motornak gyárilag is szép hangja van. Az egyik legjobb gyári kidörrenője ennek a típusnak van.

2018. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is első dolgom a GSX-R 1000-nél a kipufogócsere volt. Annyira szánalmas volt a gári kipufogóval a hangja, hogy nem is volt vele kedvem menni. Olyan hangja volt, mintha erőlködne, persze valójában nem így volt, de a hangján ez hallatszott. Aztán mikor feltettem rá a sportkipufogót, akkor mindjárt más lett. Kb olyan volt a motornak, mintha egy embert folytogatnának sok ideig, aztán végre szabadon fellélegezhet.
2018. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Gyári kipufogóval nem hallott senki. 4szer majdnem bekrepáltam védett főútvonalon 50el menve. 1 figyelmetlen volt. 2 telefonált. Egy másik meg nem látott nem hallott... Én nem akartam de most ezért vance and hines van rajta. Azóta érdekes módon nem volt életveszély. Miután lepereg az életed mert valaki figyelmetlen nem nagyon fog érdekelni hogy hangos. A másik hogy így fülig ér a szám.
2018. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!