Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg igaz hogy Ausztriába...

Tényleg igaz hogy Ausztriába szivatják a magyar autósokat?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy kavics felverődésért büntettek.

2018. márc. 16. 17:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Főleg annak a véleményére lennék kiváncsi aki sokat jár ausztriában.
2018. márc. 16. 17:51
 2/13 anonim ***** válasza:
Hol nem?
2018. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam, igaz, személyautóval járok, de sima kontrollra sem szedtek ki. Több traileres barátom is van, őket meg szokták állítani néha, de különösebben probléma egyszer sem volt, max 200 euró bünti, az is jogosan. Szóval nem tudom honnan jönnek ezek a rémhírek, remélem persze következő alkalommal nem lesz gond nekem sem.
2018. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Pedig igaz.

[link]

2018. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

#4: Az origó tényleg a mértékadó hírportálok egyike. :D


Kérdező: A neppereket zaklatják a pukkadt trélereikkel. A magyarok és a románok után megszállták az autópályáikat a bolgárok is, rengeteg a fostalicska, és kissé jobban figyelnek rájuk. A szórásba pedig bekerülnek a magyarok is.

2018. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2018. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Origo és ATV mint hírforrás. Ezekből szerintem tökéletesen leszűrhető, hogy mennyire reális...
2018. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De csak ez az egy videó kering a neten (és ennek egy folytatása), valamint egy origós cikk.. Más forrás nincs.
2018. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a magyar sokszor zokon veszi, ha megbüntetik, vagy nem engedik tovább szabálytalanság miatt.

ott nem szivatásból büntetnek, hanem okkal.

2018. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 D. Brasco ***** válasza:
55%
Ha valami ronccsal közlekedsz es kivesznek szinte biztos a bünti.....ha normalis autoval akkor gond egy szál se!Az hogy a neten milyen baromsagot irnak vagy hogy fújnak fel egy pitianer dolgot es csinalnak belole szenzacióhajhász klikkvadasz posztot azt inkabb hagyjuk
2018. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!