Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 320d, milyen alkatrész...

BMW E46 320d, milyen alkatrészeket érdemes cserélni, és kb milyen kilóméter intervallumonként?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 07:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az egész kocsit, amikor megtelik a hamutartó.
2018. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Olajat( Castrol edge 5w30-5w40) olajszürőt, légszürőt,gázolajszürőt,pollenszűrőt 10-15 ezer km-ként. hosszbordásszíj-feszitőkkel vezetővel 70-80 ezer km, Lánc bírja ezekben az m47 es motorokban mert, igen erős lánc van nem biciklilánc vastag mint az N47 esbe :D de azért rálehet nézetni, de hangra is meglehet mondani, aki kicsit jártas ebben.Karterszürőt szokták ajánlani de sokan nem cserélik ha te gondos tulaj vagy akkor azt is cseréld minden második olajcserélnél. Többi dolog: Váltóban akár sosem kéne éllettartam olaj van ezekben de ha egyszer cserélsz az életében az elég. Difiben egy olyan 50-100 ezer km közt is elég. Izzítógyertya esetleg de az se fontos, ha jól ízzít és könnyen indul. Többi dolog az meg már használat után ami előjön. Lehet szídni a BMW-t de akinek nem volt az meg se szólaljon.
2019. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Annyira vicces, így e46 320d tulajként olvasni a fikázó kommenteket :D jókat nevetek, mert irigységből meg úgy mondják ezeket, hogy sose volt nekik ilyen :D érdekes ugyan úgy használom napi használatba mint bárki bármilyen átlag autót és érdekes nincs gond vele 1 év után sem. Ja biztos kifogtam ezt az egyet jah..az úton levő többi több ezer db is biztos pont jól kifogta azért mennek még mindig..
2019. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hogy egy 15 éves autóra lenne itt valaki irigy? Érdekes meglátás...
2019. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Magyrországon ahol átlag havi 150 körül keresünk ? Itt még ez is bőven olyan autó, amit kevesen engedhetnek meg maguknak szóval, igen irigység.
2019. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Munkába hazafele érdekes többen dicsérik, meg mondják, hogy ejha de szép Bmw, meg de jó stb, pedig egy tök átlagos teljesen gyárias e46 sedan 20 éves, és sokan meg semmit se szólnak csak szúró szemmel ülnek be az f astrába, vagy az ezres swiftbe, na akkor még, hogy nem irigyek az emberek? Mert szerintem rohadtul azok, érzem magamon, és a vicc, hogy nem azért vettem, és sokszor fura nekem is, hogy miért zavar pár embert, szóval aki szerint nem irigyek rá az téved nagyon.
2020. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!