Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáz ha oktatót váltok?

Gáz ha oktatót váltok?

Figyelt kérdés
Már levezettem 25 órát, de még minimum 10-15 öt szeretnék venni. Viszont már nem bírom a jelenlegi oktatóm mellett. Ostoba voltam hogy eddig engedtem hogy úgy beszéljen velem ahogy. Olyan érzésem van hogy megutáltatta velem az egész vezetést. Idegileg ki vagyok... Gáz szerintetek ha váltanék?

2018. márc. 17. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz,sőt!

Anno énis átkértem magam,mert folyamatosan ráncigálta a kormányt menet közben,és levegővétel nélkül pofázott.

Normális,türelmes oktatót kaptam,ment is minden szépen ahogy kell.

2018. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha akkor nem csak nálam megy ez így. Ráadásul nem is érzem úgy hogy sz*r lennék. Az biztos hogy nem én vagyok a legjobb sofőr. De hogy már a legkissebb hiba miatt is ordibál.... Olyan mintha nem lenne képes higgadt maradni. Elég ha már 2-3 szor lehord a sárga földig es onnantól borul minden...
2018. márc. 17. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
20. óra után bementem a suliba és szóltam,hogy úk oktatót szeretnék. Megkérdezték,hogy van konkrét? Mondtam nincs! Pár nappal később hívtak,hogy mikor lesz az új oktatóval az első órám. Mellette pikk pakk minden,én vezettem, jó hangulat volt és újra imádtam vezetni járni..neki köszönhetően plusz órák nélkül levizsgáztam, az elsőnél szerintem még a 40. óra után se éreztem volna úgy,hogy menne a vizsga.
2018. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Mindegyik oktató egy begyöpösödött idióta. Senkiről nem hallani jót. Az, hogy valaki oktatót vált a 25. óránál és az új oktató nagyon kedves, az azért van, mert nem az eleje óta ismer, hanem mert már tudod az alapokat, sőt nagy valószínűséggel forgalomban is nagyjából vezetsz.
2018. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Niki8081 válasza:
100%
Én a helyedben azonnal váltanék. Ha velem ordibált volna, nem is mentem volna többet, viszont van akit nem zavar. Én odamentem az iskola vezetőjéhez, és elmondtam hogy nagyon félek, izgulok, és nagyon nem bírom a kiabálást. Megkérdeztem hogy ki az aki nagyon türelmes és kaptam pár javaslatot, ebből választottam és bevált. Elsőre sikeresen levizsgáztam, azóta aktívan vezetek is.
2018. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!